Ortadoğu haber | Eş-Şark El-Avsat

Kral Selman, Lavrov ile görüştü - Eş-Şark El-Avsat
English edition of Asharq Al-Awsat - the world’s premier pan-Arab daily. News, Politics, Middle-East, Saudi Arabia, Oponion, and Lots more...
SUUDİ ARABİSTAN

Kral Selman, Lavrov ile görüştü

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüştü.

Kral Selman ile Lavrov, Cidde kentindeki Selam Sarayı’nda bir araya geldi. Rus Bakan’ın, Devlet Başkanı Vladimir Putin’in selamlarını Kral Selman’a ilettiği belirtildi. Görüşmede iki ülke arasındaki ilişkiler ve bu ilişkilerin geliştirilmesinin ele alındığı, bölgesel ve uluslararası konuların da görüşüldüğü ifade edildi.

Görüşmeye Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil el-Cubeyr, Devlet Bakanı İbrahim bin Abdulaziz el-Assaf, Putin’in Ortadoğu ve Afrika Özel Temsilcisi Mikhail Bogdanov ile diğer yetkililer katıldı.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 14 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube

ÖNCEK_ HABERSONRAKİ HABER

Haberlere abone

Asharq Al-Awsat Haber
Email adresi