Ortadoğu haber | Eş-Şark El-Avsat

Riyad’dan Mısır’ın el-Ariş kentindeki saldırıya kınama - Eş-Şark El-Avsat
English edition of Asharq Al-Awsat - the world’s premier pan-Arab daily. News, Politics, Middle-East, Saudi Arabia, Oponion, and Lots more...
SUUDİ ARABİSTAN

Riyad’dan Mısır’ın el-Ariş kentindeki saldırıya kınama

Suudi Arabistan Dışişleri Bakanlığı’ndaki resmi bir kaynak, Riyad’ın, Mısır’da Sina’nın kuzeyindeki el-Ariş kentindeki karakolu koruyan güvenlik güçlerine yönelik yapılan ölü ve yaralıların bulunduğu saldırıyı kınadığını belirtti.

Kaynak, ölenlerin ailelerine, Mısır hükümetine ve halkına başsağlığı ve taziye dileklerinde bulunarak, yaralıların acil şifa bulmaları için dualarını bildirdi. Aynı zamanda, Riyad’ın kardeşi Kahire ile birlikte teröre ve radikalizme karşı durdurduğunu yeniden vurguladı.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 14 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube

ÖNCEK_ HABERSONRAKİ HABER

Haberlere abone

Asharq Al-Awsat Haber
Email adresi