Ortadoğu haber | Eş-Şark El-Avsat

Bakan Canikli, Suudi Arabistan Büyükelçisi ile Ankara’da bir araya geldi - ŞARKUL AVSAT
English edition of Asharq Al-Awsat - the world’s premier pan-Arab daily. News, Politics, Middle-East, Saudi Arabia, Oponion, and Lots more...
DÜNYA, Türkiye

Bakan Canikli, Suudi Arabistan Büyükelçisi ile Ankara’da bir araya geldi

Suudi Arabistan’ın Ankara Büyükelçisi Velid bin Abdulkerim el-Hireyci, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile Ankara’daki Savunma Bakanlığı Ofisi’nde, askeri savunma alanında iki ülke arasında işbirliği geliştirme yollarını görüştü.

Ayrıca Hireyci, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile Genelkurmay Başkanlığı’nda bir araya gelerek bölgedeki son gelişmeleri ve iki ülke arasındaki konuları ele aldı.

Görüşmeler, Suudi Arabistan ile Türkiye arasındaki ikili ilişkilerin güçlendirilmesi ve bölge ile ilgili konularda iki taraf arasında koordinasyonun sağlanması kapsamında gerçekleşti.

Türkiye, 25 Şubat – 3 Mart 2018 tarihleri arasında Riyad’da yapılacak Silahlı Yerel Üretimi Destekleme Fuarı’nda onur konuğu olacak.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube

ÖNCEK_ HABERSONRAKİ HABER

Haberlere abone

Asharq Al-Awsat Haber
Email adresi