Ortadoğu haber | Eş-Şark El-Avsat

Suudi Arabistan ve BAE İçişleri Bakanları güvenlik işbirliği için görüştü - ŞARKUL AVSAT
English edition of Asharq Al-Awsat - the world’s premier pan-Arab daily. News, Politics, Middle-East, Saudi Arabia, Oponion, and Lots more...
SUUDİ ARABİSTAN

Suudi Arabistan ve BAE İçişleri Bakanları güvenlik işbirliği için görüştü

Suudi Arabistan İçişleri Bakanı Prens Abdulaziz bin Suud bin Nayef bin Abdulaziz, dün, Abu Dabi’de Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Başbakan Yardımcısı Mansur bin Zayed Al Nehyan ile bir araya gelerek iki ülke arasındaki ilişkileri gözden geçirdi.

Ayrıca Suudi Arabistan İçişleri Bakanı, BAE’li mevkidaşı Şeyh el-Ferik Seyf bin Zayed Al Neyhan ile bir iş toplantısı gerçekleştirdi. Söz konusu toplantıda iki ülkenin İçişleri Bakanlıkları arasındaki ortak işbirliğini ilerletmenin yolları ve bölgedeki gelişmeler ele alındı.

Toplantının bitiminden sonra Prens Abduazziz bin Suud, BAE İçişleri Bakanlığı tarafından akıllıca kullanılan teknik projelerin ve uygulamaların sergisini gezdi.

İki toplantıya da Suudi İçişleri Bakanı, ona eşlik eden resmi heyet ve BAE’deki birçok üst düzey yetkili katıldı.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube

ÖNCEK_ HABERSONRAKİ HABER

Haberlere abone

Asharq Al-Awsat Haber
Email adresi