Ortadoğu haber | Eş-Şark El-Avsat

Suudi Arabistan Başsavcısı Medine’deki Kamu Savcılığı’nı denetledi - ŞARKUL AVSAT
English edition of Asharq Al-Awsat - the world’s premier pan-Arab daily. News, Politics, Middle-East, Saudi Arabia, Oponion, and Lots more...
SUUDİ ARABİSTAN

Suudi Arabistan Başsavcısı Medine’deki Kamu Savcılığı’nı denetledi

Suudi Arabistan Başsavcısı Şeyh Suud el Muceb, Medine-i Münevvere’deki Kamu Savcılığı Şubesi ile Yanbu ile El-Ula’daki Kamu Savcılığı Dairesi’ni ziyaret edip denetleyerek, Hac ve Umre mevsiminde sunulan hazırlıklar ve hizmetler hakkında bilgi aldı.

Sorunları çözerken adaleti sağlamak ve Suudi liderliğin isteklerini gerçekleştirmek için diğer hükümet kurumlarıyla işbirliği yapmaya ihtiyaç olduğunun altını çizen el Muceb, sorunlara hızlı ve pratik çözümler getirebilmek adına Medine-i Münevvere’deki Kamu Savcılığı Şubesi ile bölgedeki tüm güvenlik hizmetleri arasındaki işbirliğinin güçlendirilmesi gerektiğini de vurguladı.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube

ÖNCEK_ HABERSONRAKİ HABER

Haberlere abone

Asharq Al-Awsat Haber
Email adresi