Ortadoğu haber | Eş-Şark El-Avsat

Körfez komutanlarının kritik zirvesi başladı - ŞARKUL AVSAT
English edition of Asharq Al-Awsat - the world’s premier pan-Arab daily. News, Politics, Middle-East, Saudi Arabia, Oponion, and Lots more...
KÖRFEZ

Körfez komutanlarının kritik zirvesi başladı

Körfez Arap Ülkeleri İşbirliği Konseyi (KİK) ülkelerinin Genelkurmay Başkanlarının katıldığı 15. Yüksek Askeri Komitesi bugün başladı.

Daha önce düzenlenen askeri toplantıların devamı niteliğinde olan Yüksek Askeri Komite toplantısında, KİK ülkelerindeki silahlı kuvvetler arasındaki koordinasyonun güçlendirilmesi hedefleniyor.

Genelkurmay Başkanları toplantıda, KİK ülkeleri arasındaki işbirliği ve kardeşlik bağlarını her düzeyde ve seviyede artırmak amacıyla, üye ülkeler arasındaki ortak savunmayı geliştirmenin yollarını görüşecek.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube

ÖNCEK_ HABERSONRAKİ HABER

Haberlere abone

Asharq Al-Awsat Haber
Email adresi