Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish

Ortadoğu haber | Eş-Şark El-Avsat

Lavrov, Rusya ve ABD ilişkilerini ‘zehirlenmiş’ olarak nitelendirdi - ŞARKUL AVSAT
English edition of Asharq Al-Awsat - the world’s premier pan-Arab daily. News, Politics, Middle-East, Saudi Arabia, Oponion, and Lots more...
Amerika, DÜNYA, Rusya

Lavrov, Rusya ve ABD ilişkilerini ‘zehirlenmiş’ olarak nitelendirdi

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya’nın Vladivostok kentinde yapılan Ekonomik Forum esnasında yaptığı konuşmada, Rusya ve ABD arasındaki ilişkilerin ‘zehirlenmiş’ olduğunu söyledi.

RIA Novosti’de yer alan habere göre, Lavrov, genç diplomatlara hitaben yaptığı konuşmasında Rusya-ABD ilişkilerinin zehirlenmiş olduğunu dile getirerek, “ABD’nin ortaklarıyla ilişkilerinde uyguladığı bir taktik var. Bir şeyler yanlış gittiğinde, derhal uygulanacak yaptırımlar ve zorunlu tedbirleri açıklıyor” diyerek ABD’nin yaptırım politikalarını eleştirdi.

Lavrov, ABD’nin, terörizm gibi ortak tehditlerle mücadele etmenin gerektiğine ikna olmasını umduğunu da sözlerine ekledi.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube

ÖNCEK_ HABERSONRAKİ HABER

Haberlere abone

Asharq Al-Awsat Haber
Email adresi