Ortadoğu haber | Eş-Şark El-Avsat

Yemen’de helikopter düştü: 2 ölü - ŞARKUL AVSAT
English edition of Asharq Al-Awsat - the world’s premier pan-Arab daily. News, Politics, Middle-East, Saudi Arabia, Oponion, and Lots more...
ARAP DÜNYASI

Yemen’de helikopter düştü: 2 ölü

Yemen’de Arap Koalisyonu’na ait bir helikopterin teknik arıza nedeniyle düşmesi sonucu pilot ve yardımcısı hayatını kaybetti.

Arap Koalisyonu Sözcüsü Albay Turki el-Maliki, “Dün sabah 08.20’de Arap Koalisyonu’na bağlı Suudi Arabistan Kara Kuvvetleri’ne ait bir helikopter, Yemen’deki Mahra ilinde terör ve kaçakçılıkla mücadele kapsamında görevini yerine getirirken yaşanan teknik arıza nedeniyle düştü. Kaza sonucu bir pilot ve yardımcısı hayatını kaybetti’ açıklamasında bulundu.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube

ÖNCEK_ HABERSONRAKİ HABER

Haberlere abone

Asharq Al-Awsat Haber
Email adresi