Ortadoğu haber | Eş-Şark El-Avsat

Almanya’da fırtına: 1 ölü, 1 yaralı - ŞARKUL AVSAT
English edition of Asharq Al-Awsat - the world’s premier pan-Arab daily. News, Politics, Middle-East, Saudi Arabia, Oponion, and Lots more...
Avrupa, DÜNYA

Almanya’da fırtına: 1 ölü, 1 yaralı

Almanya’da dün gece geç saatlerde çıkan fırtınada bir kişi öldü, ülkenin büyük bir bölümünde ulaşım araçları kullanılamaz hale geldi.

Fabienne adı verilen fırtına özellikle Almanya’nın güneyini ve batısını etkisi altına aldı.

Fırtına nedeniyle yollara devrilen ağaçlar ülke genelinde trafiğin aksamasına neden olurken Frankfurt Havalimanı, şiddetli rüzgar nedeniyle 18:00 – 20:00 saatleri arasındaki onlarca uçuşu iptal etti. Bamberg şehrindeki kamp alanında bir kadının üzerine ağaç düşmesine nedeniyle öldüğü bildirildi.

Essenbach şehrinin güney girişi yakınlarında bir aracın üzerine ağaç düşmesi sonucunda ise 4 yaşındaki bir çocuk ağır şekilde yaralandı.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube

ÖNCEK_ HABERSONRAKİ HABER

Haberlere abone

Asharq Al-Awsat Haber
Email adresi