​Game of Thrones’un kahramanı Marvel’a katılıyor

​Game of Thrones’un kahramanı Marvel’a katılıyor

Pazar, 25 Ağustos, 2019 - 07:30
Kit Harrington Taht Oyunları dizisinin bir sahnesinde (AP)
Londra / Şarku’l Avsat

Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinde “Jon Snow” karakterini canlandıran Kit Harrington, Marvel ailesine katıldı.

32 yaşındaki oyuncunun gelecek filmi Marvel dünyasından olacak. Oyuncunun, Marvel’la başka birçok filme de imza atması bekleniyor.

Kit Harrington, Marvel’daki kahramanlarla bir dizi filmde rol alabilmek için meşhur Jon Snow karakterinden sıyrılmak istediğini söyledi. Hayranları, genç oyuncunun yeni film dizisinde Wolverine karakterini canlandıracağına inanıyor. Bu yüzden de Harrington’un vücudunu geliştirmek için aylardır spor salonunda olduğunu iddia ediyorlar.

Belirtilmesi gerekir ki, geçen ay, oyuncunun menajeri, HBO’nun yayınladığı dizinin sona ermesinin ardından genç yıldızın bir psikiyatri kliniğinde tedavi gördüğünü açıklamıştı. Menajeri “Kit, bazı kişisel sorunlarını çözmek için, iş ortamından uzak kalarak dinlenmeye karar verdi” dedi. Ancak bu kişisel sorunlarının ayrıntıları hakkında açıklamada bulunmadı.

New York Post’un haberine göre, “Harrington, dizinin bitmesinden kötü etkilendi ve baskı, stres ve alkol bağımlılığından tedavi görmeye başladı. Dizinin 19 Mayıs’ta sona ermesinden haftalar önce oyuncunun ABD’de bir kliniğe kayıt yaptırdığını detaylar arasında.

Harrington, 2018’de aynı dizinin oyuncularından Rose Leslie ile evlendi. Variety dergisine yaptığı bir açıklamasında “Dizi sebebiyle gelen ilgi ve şöhretle başa çıkmakta zorlandığını” söyledi ve bunu “korkunç bir durum” olarak nitelendirdi.


Editörün Seçimi

Multimedya