Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Johnny Depp, 13 yaşındayken kızına marihuana içirdiğini itiraf etti: "Sorumlu bir ebeveyn olmak istedim"

Johnny Depp, 13 yaşındayken kızına marihuana içirdiğini itiraf etti: "Sorumlu bir ebeveyn olmak istedim"

Çarşamba, 8 Temmuz, 2020 - 13:45
Ünlü aktörün gazeteye açtığı iftira davasının duruşması dün başladı (AFP)
Londra/Şarku'l Avsat

Johnny Depp, kızı Lily-Rose’a 13 yaşındayken marihuana verdiğini açıkladı ve bunun “sorumlu ebeveynlik” olduğunu iddia etti.

Aktörün açıklaması, The Sun tabloid gazetesini yayımlayan News Group Newspapers adlı şirkete açtığı davanın dün gerçekleşen duruşmasında geldi.

57 yaşındaki Depp, eski eşi Amber Heard’a kötü şiddet uyguladığını ileri süren bir haberden dolayı The Sun gazetesine iftira davası açmıştı.

Son dönemde Karayip Korsanları’ndaki rolünü devam ettirip ettirmeyeceği konuşulan Depp, mahkemedeki tanıklığı esnasında, aile hayatındaki tutumunu anlattı.

Şu an 21 yaşında olan Lily Rose’a henüz reşit değilken marihuana verdiğini söyleyen aktör, kızının ergenlik yıllarında bu maddeyle “güvenli biçimde” tanışmasını istediğini ifade etti.

Aktör, o yaşlarda insanların okul partilerine gittiğini ve onlara “içecek bir şeyler vermek isteyen” kişilerle tanıştığını söyledi.

Kızına hazır olduğunda kendisine başvurmasını söylediğini ifade eden Depp, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kızıma şöyle dedim: ‘Dinle canım, eğer bir partiye gidersen ve biri sana esrar verirse onu bir diğerine ilet. Lütfen tanımadığın kişilerle böyle bir şey deneme."

Depp ve Heard’ın mahkemeye taşınan husumetine geçen ay Elon Musk da dahil olmuştu. 

Ünlü aktör; Musk, Heard ve İngiliz model Cara Delevingne’in üçlü ilişki yaşadığını iddia etmiş, teknoloji milyarderi ise bu iddiaları yalanlamıştı.

Heard’la herhangi bir aşk üçgeni içinde bulunmadığını söyleyen Musk, şunları söylemişti:

"Ayrıca Amber ile birlikte boşanma davası açıldıktan bir ay sonra çıkmaya başladığımızı tekrar söylemek istiyorum. Evlilikleri sırasında Amber’in çevresinde bile bulunduğumu sanmıyorum."


Editörün Seçimi

Multimedya