Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Lucifer'ın dizi sorumlusu sürpriz rolü doğruladı

Lucifer'ın dizi sorumlusu sürpriz rolü doğruladı

Cumartesi, 21 Kasım, 2020 - 17:15
Dizinin yıldızı Tom Ellis, 6. sezonun ardından kesin olarak dizinin sona ereceğini belirtmişti (Netflix)

Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olan Lucifer’ın yaratıcılarından Joe Henderson, dizinin yeni bölümde sürpriz bir rolde yer almaya hazırlanıyor. 

Henderson’ın Twitter’da yaptığı açıklamada küçük bir rolde yer alacağını söylemesinin ardından dizinin hayranları bunun nasıl bir rol olabileceğine dair fikir yürütmeye başladı.

Lucifer’ın 5. sezonunda rock efsanesi Ozzy Osbourne’un eşi Sharon Osbourne da küçük bir rolde yer alarak pek çok kişiyi şaşırtmıştı. 

Express'in haberine göre Henderson, bir hayranın onu dizide görmek istediğini belirten Twitter paylaşımını, “Aa bu gerçekleşecek” diye yanıtladı. 

Dizinin 5. sezonunun ikinci yarısının yayımlanmasına az kalmışken Henderson’ın gelecek 8 bölümden birinde çıkabileceği anlaşılıyor. 


Koronavirüs pandemisi nedeniyle dizinin 6. sezonuna yönelik çekimlerin de devam ettiği daha önce açıklanmıştı. 

Lucifer’ın yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekleyen hayranlar neler olabileceğine dair yürüttükleri sosyal medyada paylaşmıştı. Örneğin bir Reddit kullanıcısı, Chloe Decker’i canlandıran Lauren German’ın kamera arkasında şu ana kadar görülmemesinin karakterinin öleceğine işaret ettiğini söylemişti. 

Hayran şu ifadeleri kullanmıştı:

Lauren’ın da çekimlerde olduğunu gösteren herhangi bir video ya da fotoğraf yok. Kamera arkası görüntülerinde diğer herkesi gördük. Lauren ayrıca bu ay yakında taşınmayı planladığına ve konum önerileri istediğine dair bir gönderi paylaşmıştı.

 
Independent Türkçe, Express


Editörün Seçimi

Multimedya