Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Sam Asghari, Britney Spears hayranlarının evlilik sözleşmesi çağrısına cevap verdi

Sam Asghari, Britney Spears hayranlarının evlilik sözleşmesi çağrısına cevap verdi

Salı, 14 Eylül, 2021 - 11:45
Britney Spears, Sam Asghari ile evlenip çocuk sahibi olmak istediğini söylemişti (AP)

Britney Spears'ın yeni nişanlısı Sam Asghari, pop yıldızına evlenmeden önce evlilik sözleşmesi imzalaması çağrısında bulunan hayranlara yanıt verdi.

Çift nişanlandıklarını 12 Eylül Pazar günü Instagram üzerinden duyurmuş, bunun üzerine birçok hayran Spears'a servetini korumak için evlilik sözleşmesi yapması çağrısında bulunmuştu.

Asghari, 13 Eylül Pazartesi sosyal medya sitesinde hayranlara kendisi yanıt verdi.

Instagram Hikayeleri'ne "Evlilik sözleşmesini düşünen herkese teşekkür ederim" diye yazdı.

Asghari "Elbette, bir gün beni terk etmesi ihtimaline karşı cipimi ve ayakkabı koleksiyonumu korumam için sağlam bir evlilik sözleşmesi imzalayacağız" diye espri yaptı.

Spears'a servetini koruması gerektiğini söyleyen hayranlar arasında Oscar ödüllü oyuncu Octavia Spencer da vardı. Nişan duyurusunun altına Spencer, "Evlilik sözleşmesi imzalamasını sağla" diye yorum yapmıştı ama daha sonra yorumu sildi.

Nişan, Spears'ın kameraya pırlanta yüzük gösterdiği ve gülümsediği bir videoyla duyuruldu.

Asghari olayın komik tarafını görmüşe benziyor (Instagram/Sam Asghari)

Spears, gönderiyi "Buna inanamıyorum" başlığıyla paylaştı.

Çift, 2016'da Spears'ın "Slumber Party" müzik videosunun setinde tanışmıştı.

Nişan duyurusundan sadece birkaç gün önce şarkıcının babası James Spears, Britney'nin mal varlığını 10 yıldan uzun süredir kontrol eden tartışmalı vasiliği bitirmek için dilekçe vermişti.

Spears, önceki aylarda vasiliği sona erdirmek için çabalarken bir hakime Asghari'yle evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediğini söylemişti.


Editörün Seçimi

Multimedya