Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Suudi Arabistan: El Hilal ve el Nasr futbolcuları, Paris Saint-Germain ile karşılaşacak

Suudi Arabistan: El Hilal ve el Nasr futbolcuları, Paris Saint-Germain ile karşılaşacak

Cumartesi, 18 Eylül, 2021 - 10:15

Suudi Arabistan Genel Eğlence Kurumu Başkanı Turki Al Şeyh, el Hilal ve el Nasr futbol takımlarının Riyad Sezon Kupası için tek bir takım haline gelerek Paris Saint-Germain ile karşı karşıya geleceğini duyurdu.

Al Şeyh, Arjantinli Lionel Messi, Brezilyalı Neymar ve Kylian Mbappe gibi yıldız oyuncuların bulunduğu Paris Saint-Germain takımı ile yapılacak müsabakanın önümüzdeki Ocak ayında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da gerçekleşeceğini söyledi.

Suudi Arabistan Profesyonel Futbol Ligi’nde önemli futbolculara sahip el Hilal ve ezeli rakibi el Nasr ‘Riyad’ın kutup yıldızları’ sloganı altında birleşerek futbolseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

El Hilal ve el Nasr futbolcularının yer alacağı mavi takımda Brezilyalı Matthews Pereira, Moussa Marega, Gomis ve Carrillo, Anderson Talisca, Vincent Aboubakar, Abdul Razak Hamdallah ve Özbek Masharipov gibi oyuncular yer alacak.


Editörün Seçimi

Multimedya