Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

"Beni milyoner yaptığınız için teşekkür ederim" diyen Squid Game yıldızı, izleyicileri şoke etti

"Beni milyoner yaptığınız için teşekkür ederim" diyen Squid Game yıldızı, izleyicileri şoke etti

Cumartesi, 16 Ekim, 2021 - 11:30
(Netflix)

Squid Game yıldızı, dizinin sürpriz başarısının ardından kendisini “milyoner” yaptığı için dünyaya teşekkür ederek takipçilerini şaşırttı.

17 Eylül'de yayımlanmasından bu yana 111 milyondan fazla hanenin Kore dilindeki diziyi izlemesi, Bridgerton'ı geride bırakarak Squid Game'i dijital yayın platformunun en başarılı dizisi yaptı.

Squid Game halihazırda Sex Education'ın üçüncü sezonu, Midnight Mass ve Maid gibi yeni yayımlanan diğer dizileri de geçerek dünya genelinde platformun en iyi 10 listelerinde zirvede yer alıyor.

Dizinin başarısı tazeyken, gangster Jang Deok-su'yu oynayan aktör Heo Seung-tae, Instagram'da şunları yazdı:

"Beni milyoner yaptığınız için teşekkür ederim."

Fakat birçok kişi aktörün aşırı derecede zengin olmaktan bahsettiğini varsayarken Heo aslında Instagram'daki takipçi sayısına atıfta bulunuyordu.

Birçok kişi oyuncunun küstah görünen gönderisi karşısında şoke olduklarına dair yorum yaptıktan sonra bir takipçi "DURUN BU BİR MİLYON TAKİPÇİYE ULAŞMASIYLA İLGİLİ, AĞLIYORUM" diye yazdı.

Hayranlar ilk seferde kaçırmış olabilecekleri ayrıntılar için her sahneyi hararetle inceliyor. Bu ayrıntılardan biri, dizinin finalindeki şaşırtmacaya dair ilk bölümden ipucu veriyor.

"Squid Game" yıldızının paylaştığı fotoğrafla birlikte kullandığı ifade pek çok kişinin aklına ilk gelen şeyden bahsetmiyordu (Instagram @heosungtae)​​​​​

Yaşlı adam Oh Il-nam'ı (O Yeong-su) içeren her sahneyi izleme şeklinizi değiştirecek bir teori de ağızdan ağza dolaşıyor.

Squid Game, Netflix'ten izlenebilir ancak muhtemelen bunu zaten biliyorsunuz.
Independent Türkçe

 


Editörün Seçimi

Multimedya