Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Muhammed Salah: Liverpool ile devam etmek istiyorum ama bu benim karar vereceğim bir şey değil

Muhammed Salah: Liverpool ile devam etmek istiyorum ama bu benim karar vereceğim bir şey değil

Cumartesi, 23 Ekim, 2021 - 09:30
Mısırlı yıldız futbolcu Muhammed Salah (Reuters)

Liverpool’da oynayan Mısırlı yıldız futbolcu Muhammed Salah yaptığı açıklamada emekli olana kadar İngiltere Premier Ligi’nde oynamak istediğini ancak kararın sadece kendisine bağlı olmadığını açıkladı.

Reuters’in haberine göre bu sezon Premier Lig’de en çok gol atan Salah’ın 2023 yılının Haziran ayına kadar Liverpool ile sözleşmesi bulunuyor.

Sky Sports’a demeç veren 29 yaşındaki Salah “Futbol kariyerimin son gününe kadar Liverpool’da kalmak isterdim ama bunun hakkında fazla bir şey söyleyemem. Bu bana bağlı değil. Bu kulübün ne istediğine bağlı. Bu durum beni üzecek” dedi.

Mısırlı ünlü futbolcu “Bu durum hakkında konuşmak istemiyorum ama üzüleceğimi biliyorum. Bakalım gelecekte neler olacak” açıklamasında bulundu.

Chelsea’nin bir puan gerisinde olan ve ikinci sırada yer alan Liverpool Pazar günü dört puan geride olan ve altıncı sırada olan Manchester United ile karşılaşacak.


Editörün Seçimi

Multimedya