Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Lady Gaga: Britney Spears'la çalışmak istiyorum

Lady Gaga: Britney Spears'la çalışmak istiyorum

Cumartesi, 20 Kasım, 2021 - 16:30
2011'de yapılan törende yarattığı Jo Calderone karakterine bürünen Lady Gaga, Spears'tan öpücük istemişti (AP)

Lady Gaga, Britney Spears'la işbirliği yapmak istediğini söyledi.

"Pokerface" şarkısıyla tanınan Lady Gaga, Variety'e en sevdiği Spears şarkısının "Oops... I Did it Again" olduğunu da açıkladı.

Gaga şunları söyledi:

"Britney'in tüm işlerini seviyorum. Sadece tek bir şarkıyı [en sevdiğim olarak] seçemem. Yani, 'Oops!...I Did It Again' tabii ki en sevdiklerimden biri."

Yakın tarihli bir Instagram paylaşımında Gaga, Spears'a verdiği desteği geçen hafta vasiliğini sona erdirme savaşını tamamlamasının ardından yineledi.

Gaga şunları yazdı:

"Britney Spears'ı tüm kariyeri boyunca sevdim. Ona saygı duydum, gücüne hayran kaldım. Britney, pek çok kişiye güç verdi ve hâlâ veriyor. Bugün senin adına daha mutlu olamazdım. Olanları asla hak etmedin."

Gaga, Britney'le birlikte Amerikan Müzik Ödülleri'nde yer aldıkları bir fotoğrafı da paylaştı.

Gaga şu anda üstlendiği ikinci başrol olan Patrizia Gucci'yi canlandırdığı Gucci Ailesi (House of Gucci) filminde izlenebilir. Gucci Ailesi, şarkıcının Oscar Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildiği Bir Yıldız Doğuyor'dan (A Star is Born) bu yana ilk filmi.

Yönetmenliğini Ridley Scott'ın yaptığı Gucci Ailesi, İtalyan moda markasını yöneten eşine suikast düzenlemeyi planlayan Gaga'nın karakterinin hikayesini anlatıyor.

Filmde Adam Driver, Al Pacino, Salma Hayek ve Jared Leto da yer alıyor.
Independent Türkçe


Editörün Seçimi

Multimedya