Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

MDLBEAST Festivali ilk gününde 180 binden fazla ziyaretçiyi ağırladı

MDLBEAST Festivali ilk gününde 180 binden fazla ziyaretçiyi ağırladı

Cumartesi, 18 Aralık, 2021 - 11:15

Ortadoğu bölgesinin en büyük müzik etkinliği olan MDLBEAST SoundStorm Müzik Festivali’ne katılanların sayısı, etkinlik alanındaki yoğun katılım ve büyük organizasyonla 180 bin ziyaretçi sınırını aştı.

Riyad Sezonu etkinlikleri kapsamında 200'den fazla uluslararası yıldızın, uluslararası gösterilerin ve yerel ve bölgesel sanatçıların katılımıyla başlatılan MDLBEAST SoundStorm Müzik Festivali, 4 gün sürecek.

Seyirci, Lübnanlı şarkıcı Elissa, Arap şarkıcı Prensi Macid el-Mühendis, Sinbad Raşid el-Macid ve Mısırlı sanatçı Muhammed Hamaki gibi Arap şarkıcıların önde gelenleri tarafından söylenen şarkıları dinleyecek. Festival kapsamında bir dizi uluslararası rap yıldızı da eserlerini seslendirecek.

Riyad’ın kuzeyindeki Benban bölgesinde 16-19 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan MDLBEAST SoundStorm Müzik Festivali’nde, Big Beast, Dawn Beast, Dance Beast ve Underground Beast isimli sahnelerde 200’den fazla yerel ve uluslararası yıldız izlenebilecek.

Festival kapsamında katılımcılara, müzikle sınırlı olmayan, daha ziyade geniş ve çeşitli sanatsal performanslar, yerel sanat sergiler, canlı eğlence gösterileri ve seçkin restoranlardan oluşan eşsiz bir deneyimin tadını çıkarmak için bir fırsat sunuluyor.

MDLBEAS organizasyon komitesi, özellikle hafta sonuna denk gelen etkinlikle birlikte, katılım sayılarını ikiye katlamayı düşünerek, Pazar gününe kadar halkı ve ziyaretçileri ağırlamaya devam edecek.


Editörün Seçimi

Multimedya