Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Biden ailesinin artık bir kedisi var

Biden ailesinin artık bir kedisi var

Cuma, 28 Ocak, 2022 - 17:15
Biden ailesinin Willow adlı kedisi (Reuters)

ABD Başkanı Joe Biden ve ailesi sonunda bir kedi sahiplendi. Beyaz Saray tarafından iki yaşındaki Willow adlı kedinin fotoğrafları paylaşıldı.

First Lady Jill Biden’ın Sözcüsü Michael LaRosa, adını Jill Biden’ın memleketi Willow Grove şehrinden alan kedinin First Lady’yi gördüğü anda kucağına atladığını söyledi.


Sözcü, Biden ailesinin Nisan ayında bir kedi almaya hazırlandığını bildirerek, gri beyaz tüyleri olan Willow’un artık en sevdiği oyuncaklarıyla birlikte, koklamak ve keşfetmek için bolca alana sahip Beyaz Saray’da yaşadığını belirtti.

Biden ailesi, Aralık ayında Alman çoban köpeği olan Commander adlı yeni bir köpek sahiplendi.


Biden ailesi, Ocak ayında Beyaz Saray’a 2 köpek getirmişti. Champ isimli 13 yaşındaki köpek Haziran 2021’de ölmüş, Major isimli köpek ise Beyaz Saray’da birkaç ısırma olayına karışmasının ardından Biden çiftinin Wilmington’daki evine gönderilmişti.


Editörün Seçimi

Multimedya