Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Cardi B yeni annelere uzun tırnaklarla nasıl bebek bezi değiştirileceğini gösterdi

Cardi B yeni annelere uzun tırnaklarla nasıl bebek bezi değiştirileceğini gösterdi

Rapçi, 10 yaşından beri takma tırnak kullanıyormuş
Perşembe, 19 Mayıs, 2022 - 15:15
Fotoğraf: AP

Cardi B, uzun akrilik tırnaklarıyla çocuklarının bezlerini nasıl değiştirdiğini anlattığı bir video paylaştı.

Rapçi, ocakta Kaston adında bir oğlu olunca ilk çocuğuna merhaba diyen müzisyen arkadaşı Kash Doll'un kendisine "zorlandığını" söylemesinin ardından bunun nasıl yapıldığını gösterdi.

Kash Doll bir tweet'inde, "Ee Bardi, nasıl oluyor da o tırnaklarla bebek bezi değiştiriyorsun? Hahaha takma tırnakları kullanırken zorlanıyorum" diye yazdı.

The Independent'ta yer alan habere göre WAP şarkısıyla bilinen Cardi B, bir oyuncak ayı yardımıyla bebek bezinin nasıl değiştirileceğini gösteren kısa videosuyla yanıt verdi.

Cardi B, "Tamam kızım, işteee az önce koca bir video hazırladım. Güven bana, bu işi kavrayacaksın! Fakat bana erkek çocukları temizlemek daha zor gibi geliyor, daha fazla çatlakları oluyor" dedi.Cardi B ve rapçi eşi Offset'in iki çocuğu var: Kulture adında 3 yaşında bir kızları ve Wave Set adında 8 aylık bir oğulları.

İki dakikalık videoda Cardi B, uzun kırmızı tırnaklarına rağmen bebek bezini ustalıkla nasıl çıkardığını gösteriyor. Cardi B, ıslak mendillerle temizlemeden önce bebeği silerken bezden nasıl faydalandığını da gösteriyor.

Arka planda ise Kulture'ın annesine ayıcığa bunu "neden" yaptığını sorulduğu duyulabiliyor. Cardi B buna, "Bu uzun bir hikaye" diye cevap veriyor.

Uzun tırnaklarla bu işi yapmayı neden bu kadar kolay bulduğunu da açıklayan Cardi B, 10 yaşından beri takma tırnak kullandığını söyledi.

Cardi B, ayıyı tekrar giydirmeye çalışıp bebek kıyafetinin düğmelerini iliklerken biraz zorlanıyor gibi görünüyor ve izleyicilere şöyle diyor:

"En çok nefret ettiğim kısım bu, iliklemek."

Eğitici videosu için Cardi B'ye teşekkür eden Kash Doll ise şu yanıtı verdi:

"Tamam, bir hafta içinde sana döneceğim ve nasıl gittiğini bildireceğim!"Video 20 binden fazla beğeni alırken, birçok Twitter kullanıcısı Kulture'ın, annesinin bir oyuncak ayının bezini değiştirmesine verdiği tepkiye hayran kaldı.

Bir kişi, "Bir sürü şey oluyor...Kulture'ın kafası çok karışık" dedi.

Bir diğeri ise şu yorumu yaptı:

"Kulture mantıklı bir sonuç arıyordu. Yavrucağın kafası karıştı. Sadece ayısını geri istiyor."

Üçüncü bir kişi, "Kulture'ın anneciğinin deli olduğunu anladığı an!" dedi.

Bir diğeri de "Kulture'ın meraklı zihni ve yüz ifadeleri gülümsetti. Bu derste Cardi gerçekten de ciddi" dedi.

 


Editörün Seçimi

Multimedya