Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Emilia Clarke, Jon Snow için yeni dizi çekileceğini doğruladı

Emilia Clarke, Jon Snow için yeni dizi çekileceğini doğruladı

Oyuncu, "Anladığım kadarıyla projeyi Kit [Harington] yarattı, bu yüzden en başından beri işin içinde" açıklamasını yaptı
Cuma, 24 Haziran, 2022 - 18:00
Emilia Clarke ve Kit Harington Game of Thrones'da (HBO)

The Independent'ta yer alan habere göre Emilia Clarke, Jon Snow karakterine odaklanan Game of Thrones dizisinin hazırlandığı söylentilerini doğruladı.

Popüler fantastik dizide Daenerys Targaryen karakterini canlandıran Clarke, orijinal yapımda Snow karakterini canlandıran Kit Harington'ın yeni spin-off'ta fazlaca yer aldığını da teyit etti.

BBC'ye konuşan Clarke şunları söyledi:

"Bana bundan bahsetti. Ve projenin var olduğunu biliyorum. Gerçekten yapılıyor."

Clarke, "Anladığım kadarıyla projeyi Kit yarattı, bu yüzden en başından beri işin içinde. Yani izleyeceğiniz şey, umarım gerçekleşirse, Kit Harington'ın onayını almış olacak" diye devam etti.

Devam dizisinin Game of Thrones finalinin kaldığı yerden devam edeceği belirtiliyor.

2011'de başlayan dizide hayranların favorisi Jon Snow'u canlandırmak Harington'a iki Emmy adaylığı kazandırmıştı.

George R.R. Martin'in popüler fantastik romanlarından uyarlanan dizinin bu yıl ağustosta yayımlanması planlanan House of the Dragon da dahil olmak üzere birkaç spin-off'u yapılacak.

Game of Thrones'taki olayların öncesini konu alan ve merakla beklenen dizinin ilk fragmanı geçen yıl ekimde yayımlanmış ve hayranlara dizideki birkaç karaktere göz atma fırsatı tanımıştı.

Hayranlar Jon Snow spin-off'una dair şüphelerini şimdiden dile getiriyor. Birçoğu, Game of Thrones'un zayıf bulunan finalinin kaygı verici bir işaret olduğuna değinmişti.


Editörün Seçimi

Multimedya