Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Christian Bale, Batman rolüne dönmesini sağlayacak tek şartı açıkladı

Christian Bale, Batman rolüne dönmesini sağlayacak tek şartı açıkladı

Bale, "Batman Başlıyor", "Kara Şövalye" ve "Kara Şövalye Yükseliyor"da pelerinli şövalyeyi canlandırmıştı
Salı, 28 Haziran, 2022 - 14:15
(Warner Bros.)

The Independent'ta yer alan habere göre Christian Bale, kendini bir filmde 4. kez Batman'i oynamaya ikna edebilecek tek koşulu açıkladı.

Oyuncu daha önce, Britanyalı yönetmen Christopher Nolan'ın Batman Başlıyor (Batman Begins, 2005), Kara Şövalye (The Dark Knight, 2008) ve Kara Şövalye Yükseliyor (The Dark Knight Rises, 2012) üçlemesinde pelerinli şövalyeyi canlandırmıştı. Son derece başarılı gişe canavarları, süper kahraman filmlerinde daha cesur ve gerçekçi bir dönemi başlatmalarıyla biliniyor.

Oscar ödüllü aktör, kendi oynadığı Batman serisinin son iki filminin dünya genelinde 1 milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde etmesine rağmen, 4. bir filmden "kimsenin hiç bahsetmediğini" söylüyor.

Ama teklifi Nolan'ın getirmesi halinde, karakteri yeniden canlandırmaya istekli olacağını belirtiyor.

Bale yakın zamanda verdiği bir röportajda "Chris Nolan'la bir anlaşmam vardı" dedi.

Bale röportajında şu ifadeleri kullandı:

"Şöyle dedik, 'Hey, bak. Yapabilecek kadar şanslıysak üç film çekelim. Sonra da yürüyüp gidelim. Fazla uzatmayalım'. Düşünüyorum da Chris Nolan'ın kendi kendine 'Biliyor musun, anlatacak başka bir hikayem daha var' demesi gibi bir şey olurdu. Eğer bu hikayeyi benimle anlatmak isteseydi, ben de katılırdım."

Bale, rolü yeniden canlandırma tekliflerini geri çevirdiğine dair söylentilerin gerçeği yansıtmadığında ısrarcı.

Ünlü oyuncu, ScreenRant'a şöyle konuştu:

"Bazen bana 'Ah, sana gelip tüm bunları teklif ettiklerini duydum' diyorlar. Ben de, 'Bunu ilk kez duyuyorum. Kimse böyle bir şey söylemedi' diyorum."

Oyuncu, yeni Marvel filmi Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü'nün (Thor: Love and Thunder) kötü karakteri Gorr the God Butcher rolüyle çizgi roman dünyasına dönmeye hazırlanıyor.

Bu film şimdiye kadar ilk izleyicilerden övgü dolu yorumlar aldı.


Editörün Seçimi

Multimedya