Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Eski eş tartışmayı büyüttü: "Çocukları, Britney Spears'ın hayranlarından korkuyor"

Eski eş tartışmayı büyüttü: "Çocukları, Britney Spears'ın hayranlarından korkuyor"

Pop yıldızı, çocuklarının kendisine yönelik davranışlarının "nefret dolu" olduğunu söylemişti
Cumartesi, 13 Ağustos, 2022 - 08:15
2004'ten 2007'ye kadar evli olan Britney Spears ve Kevin Federline, şiddetli geçimsizlik yüzünden boşanmıştı (AP)

Britney Spears'ın çocuklarının, "anneleriyle görüşmek istememeleri" hakkındaki haberlerin ardından şarkıcının hayranlarından korktukları öne sürüldü.

TMZ'ye göre Spears'ın eski eşi Kevin Federline, yakın bir arkadaşına 15 yaşındaki Jayden James ve 16 yaşındaki Sean Preston'ın şarkıcının durumu abartan hayranları yüzünden "tehlikede" olmaktan endişelendiklerini söyledi.

Federline, geçen hafta verdiği röportajda Jayden ve Sean'ın annelerinin çıplak fotoğraf paylaşımları yüzünden onunla görüşmek istemediklerini ifade etmişti.

Bu sözlere karşı çıkan Spears, Instagram'dan paylaşım yaparak ergen erkek çocuklarıyla uğraşmanın zor olduğunu, çocukların evine geldiğinde kendilerini odalarına kapattığını anlattı.

Spears, çocuklarının bu tavrı hakkında "Kaba olmak ayrı, nefret dolu olmak ayrı!" yazdı.

Federline da bunun ardından Spears'ın çocuklarına bağırdığı, gizli çekilen bir video paylaştı.

Spears, kendi gönderisini paylaştıktan kısa süre sonra sildiği için Instagram kullanıcılarının ne tepki verdiği bilinmiyor. Öte yandan Twitter'daki tepkiler Spears hayranlarının çocuklardan ziyade Federline'a öfkeli olduğu yönünde.

Bir Twitter kullanıcısı, Federline'ın röportajla Britney'yi oyuna getirdiğini öne sürerek şunları yazdı:

"Nefret dolu bir röportaja cevap verdiği için Britney'yi cezalandırıyorlar. Röportajda resmen Britney'ye tezgah kurmuşlar. Onun tepki vermesini, böylece bunun gibi videoları paylaşmak için bahaneleri olmasını istediler."

PageSix'e konuşan Spears'ın yakınları da Federline'ın çocuklarını annelerine karşı "silah olarak kullanmasının iğrenç olduğunu" söyledi.

Gazetecilerin yorum aldığı bir avukat, Federline'ın Spears ve çocuklarının mahremiyetini ihlal ettiğini belirtti.

 
Independent Türkçe, Page Six, TMZ


Editörün Seçimi

Multimedya