Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Better Call Saul'un finali hayranları gözyaşları içinde bıraktı

Better Call Saul'un finali hayranları gözyaşları içinde bıraktı

*"Better Call Saul"un finali hakkında spoiler içerir*
Perşembe, 18 Ağustos, 2022 - 11:15
Bob Odenkirk "Better Call Saul"da Jimmy McGill rolünde (AMC)

AMC'nin ödüllü dizisi Better Call Saul, 6 sezonun ardından bu hafta sona erdi.

Popüler suç draması Breaking Bad'in spin-off'u olan dizi, hilekar avukat Jimmy "Saul Goodman" McGill'in (Bob Odenkirk) yükselişini ve düşüşünü ele alıyor.

"Saul Gone" başlıklı final bölümü 15 Ağustos Pazartesi günü ABD'de AMC kanalında yayımlandı ve ertesi sabah İngiltere'de Netflix'e geldi.

"Saul Gone" bölümünde Jimmy, gerçek kimliği Marion (Carol Burnett) tarafından ortaya çıkarıldıktan sonra nihayet kolluk kuvvetleri tarafından yakalanır.

Walter White (Bryan Cranston) ile ilk tanıştığı, kaçırıldığı ve açık bir mezarın önünde tehdit edildiği şiddet dolu koşulları anlatarak, kendisine sadece 7 yıl hapis cezası verecek bir ikrar anlaşması yapmayı başarır.

Ancak mahkemede Kim (Rhea Seehorn) ve Marie Schrader'ın (Betsy Brandt) da aralarında bulunduğu bir kalabalığın karşısına çıktığında, sonunda suçlarını tümüyle itiraf etmeye karar verir.

Bölümün son kısmında Jimmy hayatının geri kalanını geçirmek üzere hapishanede yatarken Kim onu ziyarete gelir. Kim ayrılmadan önce bir sigarayı paylaşırlar, Jimmy aldığı cezayla barışık görünür. Jimmy (Bob Odenkirk) ve Kim (Rhea Seehorn) "Better Call Saul"un sonunda bir sigarayı paylaşıyor (AMC)


İzleyiciler bölümle ilgili düşüncelerini sosyal medyada paylaşırken, pek çok kişi bölümün kendilerini "yıkıma uğrattığını" ifade etti.

Diğerleriyse en son sahneyi överken birçoğu sahneyi "mükemmel" diye niteledi.

Bir kişi, "Başardılar. Harika bir iş çıkardılar" yazdı.

Bir başka kişi "Mükemmeldi. Kesinlikle mükemmel. O son sahne beni gözyaşlarına boğdu. Hem çok acı-tatlı olduğu için hem de bu mükemmel dizi sona erdiği için" yorumunu yaptı.

Bir başkası "Mükemmel bir son ve mükemmel bir final sahnesi" dedi.

Başka bir kişi, "Şu an çok duygusalım. MÜKEMMELDİ! O sigara sahnesi. Ağladım!" yorumunu yaptı.Bob Odenkirk "Better Call Saul"da Jimmy McGill rolünde (AMC)


Bir izleyici, "Başka kimler ağlıyor? Çok başarılı" yazdı.

"Bence harika bir iş çıkarmışlar."

The Independent'ın haberine göre finalin yayımlanmasının ardından Odenkirk, dizinin hayranlarıyla görüntülü bir mesaj paylaştı.

Better Call Saul, Türkiye'de Netflix'ten izlenebilir.


Editörün Seçimi

Multimedya