Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Kourtney Kardashian hamile mi?

Kourtney Kardashian hamile mi?

Kardashian hamile kalmak için seks orucu gibi alternatif yöntemlere yönelmişti
Pazar, 18 Eylül, 2022 - 14:15
Kourtney Kardashian ve Travis Barker İtalya'da gösterişli bir düğünle evlenmişti (Instagram / Kourtney Kardashian)

Kourtney Kardashian'ın Instagram'da paylaştığı son fotoğrafların ardından, takipçileri ünlü reality yıldızının hamile olduğu hakkında yorumlar yapmaya başladı.

43 yaşındaki Kardashian, dün (17 Eylül) yeni vitamin ve takviye gıda markasının çekimlerinin kamera arkası fotoğraflarını paylaştı.

Çekimlerde bikin giyen Kardashian'ın ayna karşısında çektiği fotoğrafları Instagram'a yükledi.
Bazı kullanıcılar Kardashian'ın biraz kilo almış olmasını ve elini karnının üstüne koymasını hamilelik duyurusu olarak yorumladı.

Mayısta Blink-182'nin davulcusu Travis Barker'la evlenen Kardashian'ın bir süredir hamile kalmaya çalıştığı biliniyordu.

Daha önce tüp bebek ve hormon tedavisi deneyen Kardashian, geçen günlerde yaptığı bir açıklamada "kendisine çok ağır geldiği için" bu yöntemleri bıraktığını söylemişti.

Alternatif tıpa yöneleceğini belirten Kardashian, partneriyle birlikte seks, kahve, alkol ve şekerin yasaklandığı bir Ayurvedik detoks uygulayacaklarını anlatmıştı.

Kardashian'ın önceki eşi Scott Disick'ten üç çocuğu var.
Independent Türkçe, Page Six, Mirror


Editörün Seçimi

Multimedya