Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Kim Kardashian'dan ayrılan Pete Davidson "hayatını yaşıyor"

Kim Kardashian'dan ayrılan Pete Davidson "hayatını yaşıyor"

İlişkiyi bitirenin Davidson olduğu öne sürülmüştü
Pazar, 18 Eylül, 2022 - 17:00
28 yaşındaki Pete Davidson ve 41 yaşındaki Kim Kardashian, aralarındaki yaş farkıyla da gündeme gelmişti (AP)

Ünlü iş insanı ve televizyon yıldızı Martha Stewart, komedyen Pete Davidson'ın Kim Kardashian'dan ayrıldığından beri "hayatını yaşadığını" söyledi.

Aralarında bir akrabalık olmasa da 78 yaşındaki Stewart daha önce yaptığı bir röportajda 28 yaşındaki Davidson'ı "sahip olamadığı oğlu" gibi gördüğünü ifade etmişti.

E! News'a konuşan Stewart, Davidson'ın şu an iki film çektiğini ve kendi podcast'ine katılmayı kabul ettiğini belirtti ve şöyle ekledi:

"Çok yetenekli bir oyuncu ve komedyen. Hayattan keyif almayı seviyor. Bu aralar hayatını yaşıyor."

Stewart'ın yorumu Davidson'a yakın bir kaynağın eski çiftin ortaklaşa bir kararla ayrılmadığını, ilişkiyi bitirmek isteyenin ünlü komedyen olduğunu söylemesinin ardından geldi.

Kardashian ve Davidson, geçen yıl ünlü televizyon programı Saturday Night Live'da birlikte yer aldıktan sonra ilişkiye başlamıştı.

Davidson'ın Kardashian'ın çocuklarının baş harflerinin dövmesini yaptırması, çiftin ilişkisinin ciddi olduğu yönünde yorumlanmıştı.

Fakat çift 10 aylık birlikteliği ardından temmuzda ayrıldı.
Independent Türkçe, E! News, Metro


Editörün Seçimi

Multimedya