Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Post Malone sahnede kayarak düştükten bir hafta sonra hastanelik oldu

Post Malone sahnede kayarak düştükten bir hafta sonra hastanelik oldu

Nefes almakta güçlük yaşadığını belirten ünlü rapçi, konserini bir saat kala iptal etti
Pazar, 25 Eylül, 2022 - 15:30
Nefes almakta güçlük yaşadığını belirten ünlü rapçi, konserini bir saat kala iptal etti

Ünlü rapçi Post Malone, geçen hafta sahnede kayarak sert bir şekilde düştükten sonra dün akşam (24 Eylül) ABD'nin Massachusetts eyaletine bağlı Boston şehrindeki konserini bir saat kala iptal etti.

27 yaşındaki rapçi Twitter'dan yaptığı açıklamada hastaneye kaldırıldığını belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

"Nefes almakta zorlanıyorum, nefes alınca veya hareket edince bir şey saplanıyormuş gibi ağrım oluyor. Şimdi hastanedeyiz ama bu ağrıyla sahneye çıkamam. Çok üzgünüm."

Ünlü rapçi, "Dün gece hiçbir şeyim yoktu, bugün bir anda çok farklı hissetmeye başladım" diye devam etti.

Post Malone, geçen hafta Missouri eyaletinin St. Louis şehrindeki konseri sırasında sahnedeki üstü kapatılmamış bir deliğe takılarak yere çok sert düşmüştü.

Kafasını da yere çarpan ünlü rapçinin acı çektiği anların görüntüleri sosyal medyada viral olmuştu.Malone, düşmesine rağmen o gece konsere devam etmişti.

Konserin ardından basında Malone'un üç kaburga kemiğinin kırıldığı haberleri yer alsa da ünlü rapçinin menajeri Dre London, Instagram'dan yaptığı açıklamayla bu iddiaları reddetmişti.

Öte yandan Malone'un dünkü açıklamasında dile getirdiği nefes almada güçlük ve batma hissi gibi semptomlar hayranlarını tedirgin etti.

Post Malone veya temsilcileri, ünlü rapçinin son durumu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.
Independent Türkçe, Page Six, All HipHop


Editörün Seçimi

Multimedya