Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Wednesday'in yıldızı Jenna Ortega, çocukken küçük hayvanlara "otopsi" yaptığını anlattı

Wednesday'in yıldızı Jenna Ortega, çocukken küçük hayvanlara "otopsi" yaptığını anlattı

Ortega, Tim Burton'ın Wednesday'inde diziyle aynı ada sahip genç kızı canlandırıyor
Cuma, 25 Kasım, 2022 - 14:45
Netflix

Wednesday yıldızı Jenna Ortega, çocukken "küçük" ölü hayvanlara otopsi yaptığını anlattı.

The Independent'ta yer alan habere göre, Ortega, Tim Burton'ın Netflix dizisi Wednesday'de Christina Ricci'nin meşhur ettiği gotik genç kız karakteriyle ilk çıkışını yaptı.

23 Kasım Çarşamba günü yayımlanan Wednesday, eleştirmenlerle hayranlardan karışık eleştiriler aldı. The Independent'ın dizi hakkındaki iki yıldızlı eleştirisini buradan okuyabilirsiniz.

20 yaşındaki Ortega, yakın zamanda Wired'ın "Autocomplete Interview" serisine katıldığında Dance Moms yıldızı Maddie Ziegler'le arkadaşlığından bahsetti.

Oyuncu, "Anında iyi anlaştığım biriydi. Birkaç yıl önce The Fallout adlı bir film yaptık ve Maddie'yle farklı yazı tiplerinde aynı kişi olduğumuzu hissediyorum" dedi.

Çığlık (Scream) oyuncusu şöyle devam etti: 

"O çok tuhaf biri ve ben de çocukken küçük hayvanlara otopsi yapmış biri olarak tuhaf biriyim. Arka bahçemde ölü bulduğum küçük kertenkelelere. Karakterlere bürünmesi ya da hareketler ve suratlar yapması açısından tuhaf biri."

Netflix'in popüler dizisi You'da Penn Badgley ve Victoria Pedretti'nin karşısında rol alan Ortega, Ziegler'ın "komedi zamanlamasını" övmeye devam ederek "iyi vakit geçirdiklerini" ve "birlikte gerçekten tuhaf olduklarını" söyledi.

Ortega'nın, Tim Burton'ın yakın zamanda gösterime giren dizisinde canlandırdığı Wednesday Addams, gizemlerle dolu doğaüstü bir yatılı okula kaydoluyor.

Wednesday, Netflix'te izlenebilir.


Editörün Seçimi

Multimedya