Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Daniel Radcliffe, '40 dakikada üç defa ağladığı' Netflix belgeselini anlattı

Daniel Radcliffe, '40 dakikada üç defa ağladığı' Netflix belgeselini anlattı

Oyuncu, "Spor filmleri ve özellikle de spor belgeselleri beni ağlatıyor" dedi
Cuma, 2 Aralık, 2022 - 19:30
Daniel Radcliffe'in son filmi Weird'ın Türkiye'deki vizyon tarihi henüz belli değil (Funny or Die Production)

Daniel Radcliffe, beklenmedik bir Netflix belgeselini izlerken ağladığını itiraf etti.

The Independent'ta yer alan habere göre Harry Potter serisinin yıldızı, nadiren ağladığını ama 10 yıllık kız arkadaşı oyuncu Erin Darke'ın yanında gözyaşı dökmesine neden olan ilk filmi hatırladığını söyledi.

Ünlü oyuncu Deadline'a yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Kız arkadaşımın ağladığımı hatırladığı ilk film, bir Tennessee lisesindeki Amerikan futbolu takımı hakkındaki Undefeated adlı belgeseli izlediğimiz zamandı. Belgeseli izlediğimizde yaklaşık bir buçuk yıldır birlikteydik ve o zamana kadar beni hiçbir zaman ağlarken görmemişti çünkü bu genelde pek sık olan bir şey değil."

2011'de gösterime giren ve Akademi Ödülüne aday gösterilen belgesel, Memphis'in varoşlarından gelen imkanları kısıtlı üç genç yıldız sporcuyu ve onları motive etmeye çalışan gönüllü koçu anlatıyor.

Radcliffe, "Filmin son 40 dakikasında birbirinden tamamen ayrı üç şey için üç kez ağladım. Yani bu, spor filmlerinin ve özellikle de spor belgesellerinin beni ağlattığını söylemenin uzun bir yolu" dedi. 

Radcliffe, en son komedi müzisyeni "Weird" Al Yankovic'i canlandırdığı biyografik film Weird'da oynadı.

Eski çocuk yıldızın performansı hem eleştirmenler ve Radcliffe'in rolü "kesinlikle başardığını" söyleyen Yankovic'in kendisi tarafından övgüyle karşılandı.

Deadline'a verdiği röportajın bir başka yerinde Radcliffe, Weird'ın yapımında en çok eğlendiği film olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu, "Weird'daki lokanta kavgası sahnesi harikaydı. Her şeyi çekmek için sadece 4 saatimiz vardı ve dublör ekibi kesinlikle inanılmazdı. İşin içine girip ufak tefek şeyler yapmam gerekti ve bu tür şeyler yaparken kaos varsa, zamana karşı yarışıyorsanız ama işler gerçekten iyi gidiyorsa, bu gerçekten çok heyecan verici oluyor" dedi. 

33 yaşındaki oyuncu, bir zombiyi canlandırdığı Çakı Gibi'nin (Swiss Army Man) de "inanılmaz eğlenceli" olduğunu çünkü Her Şey Her Yerde Aynı Anda'nın (Everything Everywhere All At Once) yönetmenleri 'Daniellar'la (Daniel Scheinert ve Daniel Kwan) çalışma fırsatı bulduğunu söyledi.

 


Editörün Seçimi

Multimedya