Snoop Dogg, torunlarıyla birlikte Kim Kardashian'ın markası için poz verdi

Rapçi, kampanyada yer aldığı için kendisini "şanslı" hissettiğini söyledi

(Instagram/@skims)
(Instagram/@skims)
TT

Snoop Dogg, torunlarıyla birlikte Kim Kardashian'ın markası için poz verdi

(Instagram/@skims)
(Instagram/@skims)

Snoop Dogg ve ailesi, yeni Skims 2022 Noel kampanyasında yer aldı.
Rapçi, markanın uzun süredir birlikte çalıştığı Donna Trope tarafından çekilen tanıtım fotoğrafları için, üç kuşaktan aile üyeleriyle birbirinin aynısı pijamalar giyerek poz verdi.
"Drop It Like It’s Hot" şarkısıyla tanınan yıldıza eşi Shantee Broadus, üç çocukları (oğulları Cordell ve Corde, kızları Cori ve onun nişanlısı Wayne Deuce) ve torunları Luna, Journey, Zion, Sky ve Elleven eşlik etti.
The Independent'ta yer alan habere göre, aile, şekillendirici korse markasının popüler Cozy Koleksiyonu ve Polar Pijama Takımları'nın modelliğini yaptı.
16 kez Grammy'ye aday gösterilen rapçi, saten bir bandana ve kendisiyle özdeşleşmiş Death Row pırlanta kolyesini takmış şekilde tek başına ve torunlarıyla birlikte de poz verdi.
51 yaşındaki yıldız, kampanyaya eşlik eden basın açıklamasında bu reklamın parçası olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Snoop "Üç kuşaktan aile üyelerim Skims Noel kampanyasında bir araya gelebildiği için çok şanslı hissediyorum" dedi.

"İlk kez hep birlikte bir kampanyada yer alıyoruz ve hepimiz bu süper yumuşak, rahat kıyafetleri sevdik. Broadus ailesi bu Noel sezonunda kesinlikle birbiriyle uyumlu Skims ürünleri giyecek."

Kim Kardashian da çekimden fotoğrafları Instagram'da paylaştı ve rapçiyi "kültür ikonu" diye niteledi.
Realite şov yıldızı, 6 yaşındaki oğlu Saint'i Cadılar Bayramı'nda "Gin and Juice" şarkısının yıldızı Snopp Dogg'un kılığına sokmuştu.
Rapçi, moda markaları için daha önce de modellik yapmıştı.
Snoop, şubatta Gucci'nin son kampanyasında yer almıştı.
Yeşil bir takım elbise, kırmızı kadife kravat, beyaz gömlek, kovboy şapkası ve turuncu camlı gözlükler giyen rapçi, lüks İtalyan modaevinin kampanyası için mankenlerle birlikte poz vermişti.
Ünlü rapçi moda, yiyecek ve marihuana gibi alanlarda faaliyet gösteren markalar için hevesle çalışan bir reklam yıldızı ve ayrıca marihuananın yasallaştırılmasının da ünlü bir savunucusu.
Snoop'un birlikte çalıştığı diğer markalar arasında Just Eat, Corona, Beyond Meat ve Bic çakmakları bulunuyor.TV devi NBC, Premier Lig maçlarının ABD'de oynanmasını istiyor

Fotoğraf: Reuters
Fotoğraf: Reuters
TT

TV devi NBC, Premier Lig maçlarının ABD'de oynanmasını istiyor

Fotoğraf: Reuters
Fotoğraf: Reuters

Amerikan televizyon devi NBC, Premier Lig'de sezonun açılış hafta sonundaki maçların Birleşik Devletler'de oynanmasını istiyor. Bu talep, üst düzey maçların İngiltere dışında oynanmasına yönelik teklif yeniden sunulurken geldi.

NBC, Premier Lig'in Amerika'daki yayın ortağı ve İngiltere'nin en üst ligiyle yaptığı 6 sezonluk 2 milyar sterlin (yaklaşık 81,2 milyar TL) değerindeki son TV anlaşması, Birleşik Krallık dışındaki en büyük anlaşma.

Premier Lig'in CEO'su Richard Masters geçen hafta yaptığı açıklamada maçların Amerika'da oynanması için "kapının aralık göründüğünü" ancak halihazırda böyle bir planın olmadığını söylemişti.

Bu açıklama, LaLiga'nın 2018'de Miami'de Barcelona ve Girona arasında bir maç düzenleme teklifi üzerine FIFA'nın İspanyol ligine açtığı davayı geri çekmesinin ardından geldi.

Premier Lig, "39'uncu maç" diye adlandırılan fikstürü 2008'de onaylamaya çalışmış ancak taraftarların sert tepkisi ve FIFA'nın muhalefeti üzerine planlar rafa kaldırılmıştı.

Ancak futbolun yönetim organının muhalefeti yumuşuyor gibi görünüyor ve 2013'te Premier Lig'in yayın haklarını ilk kez satın alan NBC Sports'un üst düzey bir yöneticisi, maçların ABD'de oynanması  için yeniden "baskı" yapılacağını söyledi.

NBC Sports'un satın alma ve ortaklıklar başkanı Jon Miller, The Athletic'e, "Gelecekte bir noktada, açılış hafta sonunda birkaç Premier Lig maçının sezonu buradaki büyük stadyumlarda açtığını görmeyi çok isterim" diye konuştu.

Ve bunun için bastırmaya devam edeceğimizi biliyorum çünkü burada normal sezon maçlarını görmek isteyen bir Amerikan seyircisi olduğunu düşünüyorum. Ancak bu sırada, maçları mümkün olduğunca çok kişiye ulaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapmak üzere Premier Lig'le birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Futbol Taraftarları Derneği bu yorumlara sert tepki gösterdi ve Twitter/X'te bir açıklama yayımladı: 

2008'de 39. Maçı yendik ve herhangi bir yeniden canlandırma girişimine tam gaz, iki ayağımız yerden kesik, kramponlarımız dize girecek şekilde saldıracağız.

İspanya LaLiga Başkanı Javier Tebas, İspanya'nın en üst düzey liginde 2025-26 sezonundan itibaren maçların Birleşik Devletler'de oynanabileceğini söylemişti.

Independent Türkçe