Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Snoop Dogg, torunlarıyla birlikte Kim Kardashian'ın markası için poz verdi

Snoop Dogg, torunlarıyla birlikte Kim Kardashian'ın markası için poz verdi

Rapçi, kampanyada yer aldığı için kendisini "şanslı" hissettiğini söyledi
Cumartesi, 3 Aralık, 2022 - 14:00
(Instagram/@skims)

Snoop Dogg ve ailesi, yeni Skims 2022 Noel kampanyasında yer aldı.

Rapçi, markanın uzun süredir birlikte çalıştığı Donna Trope tarafından çekilen tanıtım fotoğrafları için, üç kuşaktan aile üyeleriyle birbirinin aynısı pijamalar giyerek poz verdi.

"Drop It Like It’s Hot" şarkısıyla tanınan yıldıza eşi Shantee Broadus, üç çocukları (oğulları Cordell ve Corde, kızları Cori ve onun nişanlısı Wayne Deuce) ve torunları Luna, Journey, Zion, Sky ve Elleven eşlik etti.

The Independent'ta yer alan habere göre, aile, şekillendirici korse markasının popüler Cozy Koleksiyonu ve Polar Pijama Takımları'nın modelliğini yaptı.

16 kez Grammy'ye aday gösterilen rapçi, saten bir bandana ve kendisiyle özdeşleşmiş Death Row pırlanta kolyesini takmış şekilde tek başına ve torunlarıyla birlikte de poz verdi.

51 yaşındaki yıldız, kampanyaya eşlik eden basın açıklamasında bu reklamın parçası olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Snoop "Üç kuşaktan aile üyelerim Skims Noel kampanyasında bir araya gelebildiği için çok şanslı hissediyorum" dedi.


"İlk kez hep birlikte bir kampanyada yer alıyoruz ve hepimiz bu süper yumuşak, rahat kıyafetleri sevdik. Broadus ailesi bu Noel sezonunda kesinlikle birbiriyle uyumlu Skims ürünleri giyecek."Kim Kardashian da çekimden fotoğrafları Instagram'da paylaştı ve rapçiyi "kültür ikonu" diye niteledi.

Realite şov yıldızı, 6 yaşındaki oğlu Saint'i Cadılar Bayramı'nda "Gin and Juice" şarkısının yıldızı Snopp Dogg'un kılığına sokmuştu.

Rapçi, moda markaları için daha önce de modellik yapmıştı.

Snoop, şubatta Gucci'nin son kampanyasında yer almıştı.

Yeşil bir takım elbise, kırmızı kadife kravat, beyaz gömlek, kovboy şapkası ve turuncu camlı gözlükler giyen rapçi, lüks İtalyan modaevinin kampanyası için mankenlerle birlikte poz vermişti.

Ünlü rapçi moda, yiyecek ve marihuana gibi alanlarda faaliyet gösteren markalar için hevesle çalışan bir reklam yıldızı ve ayrıca marihuananın yasallaştırılmasının da ünlü bir savunucusu.

Snoop'un birlikte çalıştığı diğer markalar arasında Just Eat, Corona, Beyond Meat ve Bic çakmakları bulunuyor.


Editörün Seçimi

Multimedya