Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Jenna Ortega, Wednesday Addams'ı oynayacağını yıllar önce "öngörmüş"

Jenna Ortega, Wednesday Addams'ı oynayacağını yıllar önce "öngörmüş"

Bir hayranı, "Resmen çekim yasasıyla çağırmış lan!" diye tepki verdi
Cumartesi, 3 Aralık, 2022 - 14:15
AP

Yeniden ortaya çıkan bir videoda, Jenna Ortega'nın Wednesday Addams'ı oynayacağını tahmin ettiği görülünce hayranları oyuncuyu "peygamber" ilan etti.

Netflix'in, 1992 yapımı klasik Addams Ailesi'nden (The Addams Family) uyarladığı Wednesday'in başrolünde diziye adını veren kız çocuğunu canlandırmaya başlamadan yıllar önce Ortega, ilk dizi başrolünü Disney Channel'ın üç sezonluk komedisi Arada Kaldım'da (Stuck in the Middle) üstlenmişti.

O dönem 14 yaşında olan Ortega, 7 çocuğun ortancası olan ve kalabalık ailesinde dikkat çekmek için yaratıcı yollar bulan Harley'yi canlandırıyordu.

The Independent'ta yer alan habere göre, dizinin ilk sezonundaki bir bölümde, Harley'nin ailesi için bir park günü planlama girişimleri, ailenin takviminin diğer kardeşlerinin etkinlikleriyle dolu olduğunu fark ettiğinde suya düşüyor.

Harley kameraya, "7 çocuk varsa ve sen de arada kaldıysan, işte böyle olur. Ailem bir hafta olsaydı, ben çarşamba [Wednesday] olurdum" diyor.


"Ben insanların bir şekilde atlattığı günüm. Tümsek günü, ben Tümsek Günü Harley'im."Videoya Twitter'dan yanıt veren hayranları, Ortega'nın önceki replikleriyle, psişik Wednesday Addams'ı canlandırdığı en yeni rolü arasındaki bu dört dörtlük tesadüf karşısında şaşkına uğradı.

 
"Jenna Ortega peygamber sanırım"Biri "Geleceğini tahmin etmiş" diye yanıtlarken, ikinci bir kullanıcı ekledi:

"Bu replik geçen zaman içinde daha güzel olmuş, değil mi?"

Üçüncü bir kişiyse "Çekim yasasıyla kaderini belirleme kraliçesi" diye yazdı.

Bir başka kullanıcı da "Wednesday olmak için doğmuş" dedi.

Wednesday, çıkışından bu yana sadece Rotten Tomatoes'ta şaşırtıcı bir dönüm noktasını belirlemekle kalmadı (The Independent'tan Jacob Stolworthy sonunda bundan pişman olabileceğimizden endişeleniyor), etkileyici bir hayran kitlesi de kazandı.

Birçoğu, dizinin başka bir klasik diziyle aynı sette çekildiğine yürekten inanan dikkatli bir hayran kitlesi. Ancak bu teori çürütüldü.

The Independent'ın iki yıldızlı Wednesday incelemesini buradan okuyabilirsiniz.

Wednesday, şimdi Netflix'te yayında.


Editörün Seçimi

Multimedya