Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Channing Tatum ve Salma Hayek, "Kızlarınıza Magic Mike 3'ü izletecek misiniz?" sorusunu yanıtladı

Channing Tatum ve Salma Hayek, "Kızlarınıza Magic Mike 3'ü izletecek misiniz?" sorusunu yanıtladı

Oyuncular, erkek striptizci serisinin son filminde sevgilileri canlandırıyor.
Salı, 31 Ocak, 2023 - 20:30
Fotoğraf: (AP/Reuters)

Channing Tatum ve Salma Hayek, kızlarının Magic Mike: Son Dans'ı (Magic Mike's Last Dance) izlemesine izin verip vermeyeceklerini ele aldı.

56 yaşındaki Hayek, dans filmi serisinin yakında çıkacak devam filminde, Tatum'ın canlandırdığı Mike'ın yeni aşkı rolünde. Film üçlemesi, Tatum'ın 18 yaşında ABD'nin Florida eyaletinin Tampa kentinde bir erkek striptizci olarak çalışma deneyiminden esinleniyor.

Film, cinsel içerikler ve müstehcen dil için halihazırda "sınırlı" derecesiyle değerlendirildi ve 17 yaşın altındaki izleyicilerin ebeveyn veya veli eşliğinde olmadan izlemesi kısıtlandı.

Good Morning America'dan Janai Norman'ın yaptığı yeni bir röportajda Hayek ve Tatum'a "[kızlarının] filmi izlemesine izin verip vermeyecekleri" soruldu.

42 yaşındaki Benimle Dans Et (Step Up) yıldızı, "Onlara izin vermekle ilgili olduğunu sanmıyorum" diyerek güldü.

Biliyorsun, nihayetinde ne yapacaklarsa yapacaklar.

Gerçekten kaçılmaz, her ne olursa olsun gerçekleri saklayamazsın.

Tatum, eski eşi oyuncu Jenna Dewan'dan olan 9 yaşındaki kızı Everly hakkında şöyle konuştu:

"Kızım biraz çılgın, bu yüzden bir açıklama yapmayı dört gözle beklemiyorum… Çünkü kesinlikle basit bir konuşma olmayacak. Ama kızımın havalı olduğunu düşünüyorum. Sanki, "Evet bunu izlemek tuhaf, ama yine de havalı" gibi yaklaşacak."

Daha sonra Hayek, kocası François-Henri Pinault'tan olan 15 yaşındaki kızı Valentina hakkında şunları söyledi:

"Eğer doğru zaman geldiğinde ve yaşı uygun olduğunda izlemek isterse, elbette mutlu olacağım ve görmesinden gurur duyacağım. O süper zeki, fazlasıyla havalı ve eminim film birçok ilginç soruyu aklına gelecektir."

Tatum, serinin 2015 tarihli ikinci filmi Striptiz Klubü 2'den (Magic Mike XXL) yaklaşık 8 yıl sonra, striptizci Mike olarak seyirci karşısına çıkıyor.

10 Şubat'ta vizyona girecek Magic Mike: Son Dans, Mike karşı konulmaz bir teklif alıp zengin bir sosyetikle (Hayek) Londra'ya uçtuktan sonra olanları konu alıyor.


Editörün Seçimi

Multimedya