Kylie Jenner'ın telefonundaki detay, ilişkisinin boyutunu gözler önüne serdi

Kardashians'ın yıldızı ve Dune'la tanınan oyuncu ilk kez nisanda, Jenner'ın Travis Scott'tan ayrılmasından sonra ilişkilendirilmişti

(AP/Reuters)
(AP/Reuters)
TT

Kylie Jenner'ın telefonundaki detay, ilişkisinin boyutunu gözler önüne serdi

(AP/Reuters)
(AP/Reuters)

Kylie Jenner bir resmin bin kelimeye bedel olduğunu ya da bu durumda, Timothée Chalamet'yle her zamankinden daha yakın olduklarının varsayılabileceğini kanıtladı.

21 Eylül'de Milano'da düzenlenen Prada İlkbahar/Yaz 2024 defilesinde fotoğraflanan 26 yaşındaki realite şov yıldızı, iPhone ekranındaki duvarkağıdının mevcut ilişki durumunu yansıtmasına izin verdi. Etkinlikte Jenner'ın siyah camlı güneş gözlükleri ve pırıltılı bir zincir etek giydiği görüldü; elbette her ikisi de Prada'ydı.

Ancak fotoğrafçının dikkatini çeken Jenner'ın kıyafeti değildi. Elle Mexico'nun çektiği samimi fotoğrafta, iki çocuk annesi Jenner güneş gözlüklerini indirdiğinde telefonunun duvar kağıdını da ifşa etti: Dune'la tanınan oyuncuyla görüldüğü duygu dolu bir özçekim.

Fotoğrafta iki yıldız ismin yüzlerini birbirine yapıştırdığı, 27 yaşındaki aktörün dudaklarının da hafifçe Jenner'ın yanağına değdiği görülüyor. Özçekimin yakınlaştırılmış ekran görüntüsü, güzellik devinin ince gülümsemesini ve pembemsi tenini ortaya çıkarıyor.

Jenner'ın Travis Scott'tan ayrılmasından sonra geçen birkaç ay boyunca Jenner ve Chalamet'nin birlikte olduğuna dair söylentiler dolaştı. Realite yıldızından Stormi Webster adlı 5 yaşında bir kızı ve Aire Webster adlı 19 aylık bir oğlu olan rapçi, bu yıl nisanda Jenner kardeşlerin küçüğüyle ayrıldıklarını teyit etmişti.

Jenner'ın arabasının Chalamet'nin Los Angeles'taki evinde görülmesinden, Beyoncé'nin Renaissance (Rönesans) Dünya Turnesi'nde ikilinin öpüşmesine kadar, söylentilere konu olan çift çıktıklarını kamuoyuna duyurmak için her şeyi yaptı.

Chalamet önceki haftalarda, New York Moda Haftası'nda tasarımcı Haider Ackermann onuruna verilen samimi bir akşam yemeğinde Kylie Cosmetics'in kurucusuna eşlik etmişti. Çift birkaç gün sonra, 10 Eylül'deki ABD Açık Tenis Turnuvası'nda kamuoyu önünde yakın davranışlar sergilemişti. Jenner'ın Arthur Ashe Stadyumu'nda başını çevirip Chalamet'ye doğru eğilerek ona birkaç öpücük kondurduğu görülmüştü.

İkili arasındaki fiziksel çekim yakın zamanda göz önünde olsa da hem Jenner hem de Chalamet ilişkilerinin ayrıntılarını gizli tutmaya kararlı. TMZ'nin 20 Eylül'de yayımladığı videoda, Jenner hakkında soru sorulunca Chalamet'nin ağzını bıçak açmamıştı.

Cartier çıkışı paparazilere yakalanan Beni Adınla Çağır'ın (Call Me By Your Name) yıldızına, ikilinin söylentilere konu olan ilişkisi sorulmuştu. Ancak muhabirlere aldırış etmeyerek hafifçe sırıtan Chalamet, kulaklıklarını takıp yürüyerek uzaklaşmıştı.

Chalamet daha önce aralarında Lily-Rose Depp, Lourdes Leon ve Eiza González'in de bulunduğu bir dizi ünlüyle birlikte anılmıştı. Jenner ise ASTROWORLD'le tanınan rapçiyle 6 yıllık ilişkisinden önce 33 yaşındaki rapçi Tyga'yla çıkıyordu.

Independent TürkçeNicole Kidman, Stanley Kubrick'in kendisini niye seçtiğini açıkladı

Kubrick'in son filmi olan 1999 yapımı Gözleri Tamamen Kapalı, Arthur Schnitzler'ın Rüya Romanı (Dream Story) eserinden uyarlanmıştı (Warner Bros)
Kubrick'in son filmi olan 1999 yapımı Gözleri Tamamen Kapalı, Arthur Schnitzler'ın Rüya Romanı (Dream Story) eserinden uyarlanmıştı (Warner Bros)
TT

Nicole Kidman, Stanley Kubrick'in kendisini niye seçtiğini açıkladı

Kubrick'in son filmi olan 1999 yapımı Gözleri Tamamen Kapalı, Arthur Schnitzler'ın Rüya Romanı (Dream Story) eserinden uyarlanmıştı (Warner Bros)
Kubrick'in son filmi olan 1999 yapımı Gözleri Tamamen Kapalı, Arthur Schnitzler'ın Rüya Romanı (Dream Story) eserinden uyarlanmıştı (Warner Bros)

Stanley Kubrick'in son filmi Gözleri Tamamen Kapalı'nın (Eyes Wide Shut) vizyona girmesinin üzerinden 25 yıl geçerken Nicole Kidman, bu psikoseksüel dramı ve prodüksiyon sürecini olumlu anılarla hatırlıyor. 

Kidman, filmin başrollerini o zamanki eşi Tom Cruise'la paylaşmıştı. İkili, ilişkilerinde çatışma yaşayan varlıklı bir New Yorklu çifti canlandırıyordu. 

Los Angeles Times'a verdiği röportajda filmin yapım sürecini değerlendiren Kidman, karaktere kendisinden ne kattığı sorulduğunda, "cesaretimi" yanıtını verdi.

Ben son derece açık sözlüyüm ve Alice de oldukça açık sözlü oluyor, özellikle de kafası güzelken... Gerçi ben kafam güzelken öyle değildim. Doğuştan böyleydim. Açık sözlüyüm.

"Bir numaralı kuralı buydu"

57 yaşındaki Kidman, efsanevi auteur'le birlikte çalışmanın nasıl bir şey olduğuna da değindi.

Avustralya asıllı aktris, "Onunla ilgili en harika şey, bize 'Beni göklere çıkarmayın' demesiydi. Bir numaralı kuralı buydu" diyerek ekledi:

Çünkü evine geldiğimizde, 'Aman Tanrım. Büyük Stanley Kubrick' diyorduk. Ve bu tür bir düşünce yaratıcı süreci engeller. Dalkavuk istemezdi. Bize fikirlerimizi ortaya atmamızı söyledi. Ve herkes bir fikre hayır demeden önce en az 10 saniye beklemeli. Bunu duyduğumda 20'li yaşlarımdaydım ve 'Tamam. Başlıyoruz' dedim.

Kubrick'in performansını nasıl şekillendirdiği sorulduğundaysa Kidman, yönetmenin başarana kadar durmadığını söyledi. Kidman, Kubrick'in kendisine güvendiğini hissettiğini de ekledi:

Geriye kendime güvenmem kaldı. Sanırım beni bu yüzden seçti. O yaramazlığı, o kışkırtıcı doğayı keşfetti ve Alice'in içine daha çok işledi.

Otomatik Portakal (A Clockwork Orange), Cinnet (The Shining), Full Metal Jacket ve 2001: Uzay Macerası (2001: A Space Odyssey) gibi klasiklere imza atan Stanley Kubrick, 1999'da yaşamını yitirmişti. 

Independent Türkçe, Los Angeles Times, IndieWire