Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Suudi İçişleri Bakanı: Güvenlik görevlilerinin kahramanlıkları ile gurur duyuyoruz

Suudi İçişleri Bakanı: Güvenlik görevlilerinin kahramanlıkları ile gurur duyuyoruz

Salı, 23 Nisan, 2019 - 08:45
Suudi Arabistan İçişleri Bakanı Prens Abdulaziz bin Suud bin Nayef bin Abdulaziz yaralı güvenlik görevlilerini ziyaret etti (SPA)

Suudi Arabistan İçişleri Bakanı Prens Abdulaziz bin Suud bin Nayef bin Abdulaziz, El-Zulfi şehrindeki soruşturma merkezini hedef alan teröristlerle yaşanan çatışmada yaralanan güvenlik görevlilerini tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

İçişleri Bakanı, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ve Veliaht Prens’in acil şifa duaları ve selamlarını yaralı güvenlik görevlileri olan Binbaşı Muhammed eş-Şehri,  Çavuş Abdulali el-Mutairi ve Onbaşı Zaar el- Awfi’ye iletti.

Bakan Abdulaziz bin Suud, Riyad'da güvenlik güçlerinin hizmet aldığı hastanede tedavi gören yaralı güvenlik görevlilerinin sağlık durumları hakkında bilgi de aldı.

İçişleri Bakanı, Suudi liderliğinin, dinleri, vatanları, milletleri ve kutsal toprakları koruyan güvenlik görevlilerinin fedakarlık ve kahramanlıkları ile her zaman gurur duyduğunu vurguladı.

Yaralı güvenlik görevlileri ise, teröristleri püskürtüp etkisiz hale getirmekle iftihar ettiklerini dile getirerek, destek ve ilgileri için Suudi liderliğine teşekkürlerini sundu.


Editörün Seçimi

Multimedya