Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

​KFC, Güney Afrika'da sosyal medyada fenomen olan çifti arıyor

​KFC, Güney Afrika'da sosyal medyada fenomen olan çifti arıyor

Pazar, 10 Kasım, 2019 - 11:15
Sosyal medya sitelerinde yayılan videodan bir kare
Cape Town/Şarku’l Avsat

Güney Afrika'da fast food restoran zinciri KFC, sosyal medyada popüler hale gelen bir videodaki iki sevgiliyi aramak için bir 'hashtag' başlattı.

Şarku’l Avsat’ın BBC'den aktardığı habere göre, videoda iki sevgili bir KFC restoranında oturmuş ve adam, sevgilisine diz çökerek yüzük veriyordu.

Video sosyal medyada yayınlandıktan sonra, çoğu insan iki sevgilinin düğün yapmaları ya da balayına gitmeleri gibi evlilik işlemlerini tamamlayabilmeleri için yardım etmek istedi ve buna ek olarak para yardımında bulunmak istediler.

Videonun başrollerine ulaşma çabaları başarılı oldu ancak sürpriz olan şey onların evli olmalarıydı. Adam videoda olan olayı açıklayarak 2012 yılında evlendiklerini ancak o zaman yeterli parası olmadığı için karısına aldığı yüzükten memnun olmadığını ve yerine yeni bir yüzük alarak bunu telafi etmek istediğini, bu yüzden de restoranda ona yeni bir yüzük verdiğini ifade etti.

Çift, sevgilerinin hikayesiyle ilgilenenlere teşekkür etti ve onlara sunulan tekliflerden dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.


Editörün Seçimi

Multimedya