Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Marvel yeni dönemde Thanos’un çocukluğuna inmeyi planlıyor

Marvel yeni dönemde Thanos’un çocukluğuna inmeyi planlıyor

Marvel, Thanos’un geçmişine dalmak ve onunla ilgili daha fazla bilgi vermek istiyor
Perşembe, 9 Temmuz, 2020 - 18:00
Marvel Sinematik Evreni'nin efsanevi kötüsünü, Avengers: Endgame'de Josh Brolin canlandırmıştı (IMDb)
İstanbul / Şarku'l Avsat

Avengers: Endgame’in Thanos’un ölümüyle başlayıp bitmesi, izleyicinin Deli Titan’la bir daha hiç karşılaşmayacağı anlamına gelmeyebilir.

Daha önce Disney+’ın Thanos’a odaklanacak yeni bir dizi düşündüğü öne sürülmüştü. Söz konusu dizinin onu bu hale getiren olayları işleyeceği ifade edilmişti.

Şimdi ise Infinity Saga’nın mor canavarının flashback’lerle beyaz perdeye döneceği, evinin yok oluşuna tanıklık ettiği çocukluğunun ekrana taşınacağı iddia edildi.

We Got This Covered’a konuşan ve daha önce verdiği bilgilerin doğrulandığı ifade edilen bir kaynağa göre, Thanos’un dönüşü gelecekteki bir kozmik filmde gerçekleşecek. 

Karakterin hangi filmde döneceği henüz bilinmiyor. Ancak Marvel, Deli Titan’ın geçmişine dalmayı ve seyirciye onunla ilgili daha fazla bilgi vermeyi kesinlikle planlıyor.

Üstelik Thanos’un öyküsünü Marvel’ın yeni karakterleriyle ilişkilendirmek de yeni dönemde anlatılacak hikayeye uzun vadede derinlik katabilir.


Editörün Seçimi

Multimedya