Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Prens Harry ve Meghan Markle Kaliforniya’daki yeni evlerine taşındı

Prens Harry ve Meghan Markle Kaliforniya’daki yeni evlerine taşındı

Perşembe, 13 Ağustos, 2020 - 12:45
Prens Harry ve eşi Megan Markle (AFP)

ABD medyasına göre, Prens Harry ve eşi Meghan Markle, Kaliforniya eyaletinde bulunan Los Angeles şehri yakınlarındaki Santa Barbara bölgesinden aldıkları yeni evlerine taşındı.

Geçtiğimiz Nisan ayında Kraliyet görevlerinden ayrıldıklarını açıklayan çift, artık Meghan Markle’ın doğduğu Los Angeles’ta yaşamaya başladı.

Çift, yeni evlerinin bahçesinde oğulları Archie’nin fotoğraflarının kendi bilgileri dışında çekilmesi nedeniyle şikayette bulundu.

Prens Harry ve Meghan Markle’ın sözcüsü, Santa Barbara’daki yeni evlerine Temmuz ayında taşınan çiftin komşuları ve kendilerinin iyiliği için mahremiyetlerine saygı gösterilmesini istediğini dile getirdi.

People dergisi ve Page Six sitesi, yeni evin Los Angeles’ın 150 kilometre kuzeyinde yer alan Oprah Winfrey gibi birçok ABD’li ünlünün yaşadığı Santa Barbara’da bulunduğunu duyurdu.

Prens Harry (35), maruz kaldıklarını medya baskısını defalarca kınayarak, Kraliyet ailesinden çekilmesinin ana nedenlerinden biri olarak bunu gösterdi.

 


Editörün Seçimi

Multimedya