Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Johnny Depp'in hayranları Amber Heard'ün peşinde: 1,5 milyondan fazla imza toplandı

Johnny Depp'in hayranları Amber Heard'ün peşinde: 1,5 milyondan fazla imza toplandı

Cumartesi, 28 Kasım, 2020 - 17:30
Heard ve Depp 2017'de boşanmıştı (Reuters)

Ünlü oyuncu Amber Heard’ün Aquaman 2’nin oyuncu kadrosundan çıkarılması için change.org’da başlatılan kampanyaya 1,5 milyondan fazla kişi imza attı.

Johnny Depp, kendisini “eşini döven biri” diye nitelediği bir haberden dolayı The Sun’a açtığı iftira davasını kasımın başlarında kaybetmişti. Daha sonra da Warner Bros. Depp’in Fantastik Canavarlar 3’ten ayrılmasını talep etmişti.

Depp filmden ayrılırken hayranları tepkisiz kalamamış ve harekete geçip Heard'e karşı söz konusu imza kampanyasını başlatmıştı.

Heard’ün, Depp’i mahvetmek için Hollywood'da mücadele ettiği ve Depp’in hayatının geri kalanında bu olayın yara izini taşıyacağı belirtilen açıklamaya 1,5 milyondan fazla kişi imza atmış durumda.

Açıklama, Heard’ün yalan söylediğini, Depp’in istismarcı olduğu konusunda yanlış ifadelerde bulunduğunu da iddia ediyor ve “Doğrusunu yapın. Amber Heard’ü Aquaman 2’den atın” cümleleriyle son buluyor.

New York Post'un haberine göre, Heard geçen hafta yaptığı açıklamadaysa sosyal medyadaki kampanyaların ve söylentilerin para karşılığında yapıldığını, bunların gerçek hayatta hiçbir dayanağı olmadığını ve oyuncu kadrosunu seçmede etkili olamayacağını ifade etti ve şu ifadeleri kullandı:

Aquaman ve Aquaman 2’yi aslında sadece hayranlar gerçekleştirdi. Gelecek yıl başlayacağım için çok heyecanlıyım.

 
Independent Türkçe, New York Post


Editörün Seçimi

Multimedya