Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Dünyanın en büyük ağzına sahip olan kadın Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi

Dünyanın en büyük ağzına sahip olan kadın Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi

Cuma, 30 Temmuz, 2021 - 16:45
Samantha Ramsdell, en büyük ağızlı kadın olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi (Independent)

Connecticut eyaletinden ABD’li bir TikTok kullanıcısı, 2,56 inçlik kocaman ağzının videolarını paylaştıktan sonra ünlü oldu.

Independent gazetesine göre videoları, paylaşmasından bu yana rekor kırarken, dünyanın en büyük ağzına sahip bir kadın olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmesine olanak tanıdı.


Samantha Ramsdell, şu anda 1,7 milyon takipçisi olan bir hesap aracılığıyla TikTok’ta garipliklerini bir fenomene dönüştürdü.

Videolarından bazıları bir gecede viral oldu. O günden bu yana dünyanın en büyük ağzına sahip erkek unvanına sahip olan ve 4 inç (yaklaşık 10 cm) ağzı bulunan Isaac Johnson ile düet yaptığı videoları yayınladı.


Samantha, şu an hayatı boyunca kendisini endişelendiren bir özelliğini kutlarken, rahat hissettiğini belirtti. Samantha Ramsdell, “Kendimde sevmediğim bir özellikle 31 yaşında bir rekor kırabilmek harika” dedi.

Ramsdell ayrıca, “Vücudunda büyük bir organa veya gerçekten benzersiz bir şeye sahip olan ve Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek isteyen herkese tavsiyem, bunu başarmak için gerçekten çok çabalamaları” ifadelerini kullandı.


En popüler TikTok gönderilerinden birinde Samantha, çocukken çekilmiş bir fotoğrafı da yayınladı. Görüntü, Samantha’nın benzersiz özelliklerini sergilemesini destekleyen binlerce yorum ve 13,2 milyon görüntüleme aldı. 


Editörün Seçimi

Multimedya