Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Quentin Tarantino: Adam Driver'la Rambo filmi çekmek güzel olurdu

Quentin Tarantino: Adam Driver'la Rambo filmi çekmek güzel olurdu

Pazar, 1 Ağustos, 2021 - 16:45
Tarantino (en sağda), İlk Kan'da Sylvester Stallone'un (sağdan ikinci) oynadığı Rambo'yu Adam Driver'ın (soldan ikinci) oynamasının ve ona şerif rolünde Kurt Russell'ın (en solda) eşlik etmesinin iyi olabileceğini ifade etti (Playlist)

Yönetmen ve yazar Quentin Tarantino, Adam Driver'ın Rambo rolünde yer alacağı İlk Kan'ın (First Blood) yeni bir versiyonunu çekmek isteyebileceğini söyledi. 

Sylvester Stallone'un başrolde yer aldığı 1982 yapımı İlk Kan, David Morrell'in aynı isimli romanından uyarlanmıştı. 

The Big Picture isimli podcast'e katılan Tarantino bugün değerli olabileceğine inandığı projeler hakkında konuştu. Ünlü yönetmen bu bağlamda romana daha sadık kalarak farklı bir İlk Kan filmi çekmek isteyebileceğini belirtti. 

Screen Rant'in bildirdiğine göre Tarantino şunları söyledi:

"İyi olacağını düşündüğüm iyi bir film çekmek isteseydim David Morrell'in First Blood'ını alır ve çekerdim. Kurt Russell şerifi oynardı Adam Driver da Rambo'yu canlandırırdı. Her okuduğumda David Morrell'in romanındaki diyalog çok fantastik geliyor. Çok güzel olurdu. Fakat şimdi daha fazlasını yapmak istiyorum. Ama mesele iyi film çekmekse kitap orada."

Quentin Tarantino programda Bir Zamanlar… Hollywood'da (Once Upon a Time in Hollywood) filminden uyarladığı romanını da tanıttı.

Adam Driver, Star Wars: Güç Uyanıyor'da (Star Wars: Force Awakens) Kylo Ren'i oynamıştı (AFP)

Ridley Scott'ın yeni Gucci filminde başrollerden birini üstlenen Adam Driver, Hollywood'un son dönemdeki gözde isimleri arasında yer alıyor. Driver'ın Maurizio Gucci'yi canlandırdığı filmin fragmanı epey ilgi çekmişti. 
Independent Türkçe, Screen Rant, Metro


Editörün Seçimi

Multimedya