Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Suudi Arabistan Liderlik Geliştirme Enstitüsü’nün Mekke’de şubesi açıldı

Suudi Arabistan Liderlik Geliştirme Enstitüsü’nün Mekke’de şubesi açıldı

Cumartesi, 15 Ocak, 2022 - 14:15

Suudi Arabistan Liderlik Geliştirme Enstitüsü Genel Müdürü Abdullah bin Faysal Hammad, Suudi Arabistan Spor Bakanı Prens Abdulaziz bin Turki el-Faysal'ın onayının ardından enstitünün Mekke bölgesindeki şubesinin açılışını yaptı.

Enstitünün Mekke’de şubesinin açılması, enstitünün etki alanını genişletme ve tüm yararlanıcılar için kaliteli spor programlarına ve girişimlerine adil erişim sağlama stratejisinin bir parçası. Liderlik Geliştirme Enstitüsü şubesinin Mekke’de açılması, Krallığın tüm bölgelerini kapsayan stratejik bir planın ilk adımıdır. 


Suudi Arabistan Liderlik Geliştirme Enstitüsü Genel Müdürü Abdullah bin Faysal Hammad, Suudi Arabistan Spor Bakanı Prens Abdulaziz bin Turki el-Faysal'ın, enstitünün Mekke bölgesinde bir şubesinin açılmasına onay vermesi karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Genel Müdür, enstitünün şubelerinin artması ve Krallığın diğer bölgelerine yayılmasının spor sektörüne olumlu yansıyacağına işaret etti.


Editörün Seçimi

Multimedya