Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Adele, Las Vegas konserlerini iptal etti, hayranlarından gözyaşları içinde özür diledi

Adele, Las Vegas konserlerini iptal etti, hayranlarından gözyaşları içinde özür diledi

Cuma, 21 Ocak, 2022 - 14:30
İngiliz şarkıcı Adele (Youtube)

İngiliz şarkıcı Adele, Las Vegas'taki konser turunda ekibindeki çalışanlardan yarısının yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanması sebebiyle konserin ertelendiğini gözyaşları içinde duyurdu.

Adele, 2017 yılından bu yana ilk kez Caesars Palace Colosseum'da düzenlenecek ve üç ay sürecek bir konser turuna hazırlanıyordu.

İngiliz şarkıcı konuyla ilgili Instagram hesabından yayınladığı videoda, “Çok üzgünüm ama gösteri hazır değil. Ekibimin yarısı kovide yakalandı” diyerek gözyaşları içerisinde hayranlarından özür diledi.

92 saniyelik videosunda Adele, özellikle konser için Las Vegas’a giden hayranlarından sekiz kez özür diledi.

Şarkıcı, Caesars Palace Colosseum'da bugünden başlamak üzere 16 Nisan'a kadar hafta sonlarında toplam 24 konser verecekti. Konserler için satışa çıkarılan 100 bin bilet 6 saatte tükenmişti.

Açıklamasında yeni bir tarih belirlenmesi için söz veren Adele, teslimatta da yaşanan gecikmeler olduğunu da aktardı.

Bugünkü performans, Kasım'da çıkardığı "30" albümüyle satış rekorları kıran şarkıcının 5 yıl aradan sonra verdiği ilk canlı konser olacaktı.
Editörün Seçimi

Multimedya