Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Ben Affleck'in 10 yaşındaki oğlu Lamborghini'yle kaza yaptı

Ben Affleck'in 10 yaşındaki oğlu Lamborghini'yle kaza yaptı

Kaza sırasında Jennifer Lopez de araçtaydı
Pazartesi, 27 Haziran, 2022 - 11:45
Yönetmenliğini yaptığı ve başrolünde oynadığı Operasyon: Argo'yla (Argo) 2013'te En İyi Film dalında Oscar'a uzanan Ben Affleck, 49 yaşında (AFP)

Ben Affleck'in oğlu Samuel Garner Affleck, Lamborghini'yle dün kaza yaptı.

Samuel Garner Affleck, babası ve Ben Affleck'in nişanlısı Jennifer Lopez'le ABD'nin Los Angeles kentindeki lüks araç kiralama bayisi 777 Exotics'e gitti. Babasının izin vermesinin ardından motor çalışırken Lamborghini Urus'un şoför koltuğuna geçti.10 yaşındaki çocuk daha sonra vitesi geriye takınca araç hareket etti.

Günlük kiralama ücreti 1475 dolar olan araba, arkasındaki BMW'ye hafifçe çarptı.

Araçtan çıkan Samuel Garner Affleck iki lüks arabayı da kontrol etti. Hollywood yıldızı Ben Affleck de hasar olup olmadığına bakıp oğlunu rahatlattı.

Ünlü oyuncunun adı açıklanmayan bir sözcüsü, araçlarda hasar meydana gelmediğini bildirdi. 777 Exotics'in bir çalışanı, kısıtlı alan yüzünden araçların dip dibe park edildiğini açıkladı:

"Kimse yaralanmadı. Sorun da yok. Herkes iyi. Mutlu duruyorlardı ve bakmaya devam ettiler."

Ben Affleck'in, 2018'de boşandığı aktris Jennifer Garner'dan iki çocuğu daha var.

 
Independent Türkçe, New York Post, Daily Mail


Editörün Seçimi

Multimedya