Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Riyad Uluslararası Kitap Fuarı kayıtları başladı

Riyad Uluslararası Kitap Fuarı kayıtları başladı

Cumartesi, 2 Temmuz, 2022 - 09:15
Başkent Riyad, 29 Eylül - 8 Ekim 2022 tarihleri arasında sergiye ev sahipliği yapacak (SPA)

Riyad Uluslararası Kitap Fuarı, dün itibariyle bir sonraki oturumuna katılmak isteyen tüm yerel ve uluslararası yayınevlerine kayıt için kapıyı açtı. Riyad Uluslararası Kitap Fuarı’nın web sitesi üzerinden yapılacak kayıtlar için son tarih 20 Temmuz.

29 Eylül-8 Ekim 2022 tarihleri arasında Kültür Bakanlığı denetiminde ve Edebiyat, Yayın ve Çeviri Kurumu organizasyonunda gerçekleştirilecek olan büyük uluslararası sergiye Riyad ev sahipliği yapacak.

Riyad Uluslararası Kitap Fuarı ziyaretçi sayısı, satış hacmi, kültürel programlarının çeşitliliği ve Arap, bölgesel ve uluslararası yayınevlerinin katılımı açısından en önemli Arap kitap fuarlarından biri olarak kabul ediliyor.

Edebiyat, Yayın ve Çeviri Kurumu, bu etkinliği düzenleyerek, fuarın seçkin kültürel konumunu güçlendirmeyi ve 2030 Vizyonu’na uygun olarak iş programlarını geliştirmek için çalışmayı hedefliyor.


Editörün Seçimi

Multimedya