Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Prens William tahta yaklaşınca 20 yıl önceki ilişki gündeme geldi: Britney Spears Kraliçe olabilir miydi?

Prens William tahta yaklaşınca 20 yıl önceki ilişki gündeme geldi: Britney Spears Kraliçe olabilir miydi?

Olay basına "Saray Britney Spears'tan neden korkuyor?" başlığıyla yansımıştı
Salı, 13 Eylül, 2022 - 17:30
Britney Spears'ın anlattıklarına göre söz konusu flört yaşandığında iki taraf da 20 yaşındaydı (Reuters)

Prens William, Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünün ardından tahta bir adım daha yaklaştı. Prens'in Kral olma yolunda ilerlemesiyle ünlü pop yıldızı Britney Spears'ın yıllar önce William'la kısa süre flörtleşmesi tekrar gündeme geldi.

40 yaşındaki Britney Spears, Prens William'la ilişkisinden 2002'de Frank Skinner'ın talk show'unda bahsetmişti.

Spears, Baby One More Time ve Oops I Did It Again gibi parçalarla şöhretinin zirvesinde olduğu 1990'ların sonunda Cambridge Dükü'yle eposta yoluyla konuştuklarını söylemişti. Prens William o dönem eşi Kate Middleton'la henüz tanışmamıştı.

Spears, Birleşik Krallık turnesi sırasında Prens'i akşam yemeğine davet ettiğini ama William'ın sonradan vazgeçtiğini belirtmişti.

Sunucu Skinner, "Prens seni ekti mi yani?" diye sorunca Spears "Evet" diye yanıtlamıştı.

Olay o dönem Britanya'da bir derginin kapağına bile yansıdı. Dergi kapağında "Saray neden Britney Spears'tan korkuyor?" manşeti yer aldı.Buckingham Sarayı, Spears'ın anlattıklarını yıllar boyunca hep yalanladı.

Fakat geçen yıl Christopher Andersen, Erkek Kardeşler ve Eşleri: William, Kate, Harry ve Meghan'ın Özel Hayatı (Brothers and Wives: Inside the Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan) adlı Kraliyet temalı biyografik kitabında bu ilişkinin detaylarına yer verdi.

Andersen kitapta "William ve Spears gençliklerinde bir araya gelmek için uğraşmıştı" diye yazdı.
Independent Türkçe, Daily Mail, PaperMag


Editörün Seçimi

Multimedya