Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Kim Kardashian, Dolce & Gabbana ile Milano'da

Kim Kardashian, Dolce & Gabbana ile Milano'da

Pazartesi, 26 Eylül, 2022 - 10:00
Tasarımcılar Stefano Gabbana ve Domenico Dolce ile Kim Kardashian (EPA)

Milano Moda Haftası'nın dördüncü gününe Kim Kardashian ile tasarlanan Dolce & Gabbana koleksiyonunun sunumu damgasını vurdu.

Reality TV yıldızının çok sayıda hayranı, etkinlik ile ilgili devasa reklam kampanyasının ve sosyal ağlarda bununla ilgili yapılan birçok yayının ardından Kardashian'ı görmek için İtalya’nın kuzeyindeki Metropole Center'da İtalyan moda evinin genel merkezine akın etti.

Etkinliğin arka planında, Kardashian'ın platin sarısı saçları ile restoranda bir tabak makarna yerken çekilmiş siyah beyaz bir filmi gösterildi. Filmde ayrıca Amerikan yıldızının, ağzını silmek veya bir parça ekmek yemek gibi normal hareketler yaparken gösterildiği yavaş klipler de vardı.

Modeller, reality show yıldızı Kim Kardashian’ın, İtalyan moda evinin 1987 ve 2007 yılları arasındaki koleksiyonlarından seçtiği Lüks ayakkabı markası Stuart Weitzman’ın marka elçisi olan Kardashian, tamamı siyah-beyaz olarak yayınlanan kampanyada yer aldı.

Kız kardeşi Kendall Jenner ve tenis oyuncusu Serena Williams gibi marka elçilerinin arasına katılan yıldız, ‘Stand Strong’ adlı 2022 Sonbahar kampanyası için poz verdi. Aynı moda koleksiyonunu sunmak için coşkulu müziğin ritmiyle podyumda yürüdü.

Koleksiyon, tam takım elbiseler, bodycon elbiseler, korseler, transparan veya dantel iç çamaşırlarının yanı sıra rahat kıyafetler ve kot pantolonlar veya kısa üstler gibi tarihi parçaların yeniden yorumlarından oluşuyor.

Kim'in annesi Kris Jenner, kızı North ve kız kardeşlerinden biri, tasarımcılar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana'nın eşlik ettiği gösterinin sonunda sosyal ağların kraliçesini alkışlamak için ön sırada yer aldı.


Editörün Seçimi

Multimedya