Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Community'nin filmi çekiliyor

Community'nin filmi çekiliyor

"6 sezon ve bir film" repliği gerçek olacak
Cumartesi, 1 Ekim, 2022 - 10:45
110 bölüm yayımlanan Community, sadık bir izleyici kitlesi edinmişti (NBC)

Ünlü sitcom dizisi Community'nin uzun zamandır beklenen filminin çekileceği kesinleşti.

Yayın platformu Peacock'un yeşil ışık yaktığı filmde, dizinin ana karakterlerini canlandıran Joel McHale (Jeff), Danny Pudi (Abed), Alison Brie (Annie), Gillian Jacobs (Britta), Jim Rash (Craig) ve Ken Jeong'un (Ben) yer alacağı duyuruldu.

Öte yandan dizinin sevilen karakterlerini oynayan Donald Glover (Troy), Chevy Chase (Pierce) ve Yvette Nicole Brown (Shirley) şimdilik filmin oyuncu kadrosunda bulunmuyor.

Filmin senaryosunu dizinin de yaratıcısı olan Dan Harmon yazacak.

2009'da yayın hayatına başlayan dizi, 2 yıllık önlisans programlarının ABD'deki karşılığı olan Community College'da yolları kesişen alakasız bir arkadaş grubunun başından geçenleri işliyordu.

Birkaç bölümde farklı karakterlerin ağzından çıkan "6 sezon ve bir film", dizinin ünlü repliklerinden biriydi.

Community'nin de 2015'teki 6. sezonuyla final yapmasının ardından dizinin hayranları bu repliği kendi aralarında bir şakaya dönüştürerek ara ara film beklentilerini dile getirmek için kullanmaya başlamıştı.

Dizide Jeff'i canlandıran McHale da bu repliğe referans vererek film haberini "...ve bir film" yazdığı tweet'le duyurdu.

Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı veya gösterim tarihiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

 
Independent Türkçe, Variety, IGN


Editörün Seçimi

Multimedya