Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Selena Gomez, Justin Bieber'ı "çaldığını" inkar eden Hailey Bieber hakkındaki "rezil yorumları" kınadı

Selena Gomez, Justin Bieber'ı "çaldığını" inkar eden Hailey Bieber hakkındaki "rezil yorumları" kınadı

Selena Gomez, TikTok'taki canlı yayınında hayranlarını "kelimelerin önemli olduğunu" anlamaya çağırdı
Cumartesi, 1 Ekim, 2022 - 13:45
Justin Bieber ve Selena Gomez'in 10 yıl süren çalkantılı bir ilişkisi olmuştu (AFP)

Selena Gomez, Hailey Bieber'ın Justin Bieber'ı kendisinden "çaldığını" inkar etmesinden kısa bir süre sonra internette paylaşıldığını gördüğü "rezil ve iğrenç" yorumları kınadı.

30 yaşındaki aktör, TikTok'taki canlı yayınında hayranlarına verdikleri destekten dolayı teşekkür ederken, inceden inceye 28 yaşındaki Justin'le olan ilişkisini anlattığı için 25 yaşındaki modele yöneltilen öfkeye değindi.

The Independent'ın haberine göre, Rare Beauty'nin kurucusu, "Farkında bile olmamam gereken bazı şeylerin tamamen rezil ve iğrenç olduğunu düşünüyorum" dedi.

Gomez şöyle ekledi: 

"Bu adil değil, hiç kimseden gördüğüm şekilde bahsedilmemeli. Sadece şunu söylemeliyim ki tamamen nazik kelimelerle ilgili bir şey piyasaya sürmem son derece ironik çünkü istediğim şey tam olarak bu. Hepsi bu işte."

Gomez sözlerine şöyle devam etti: 

"Eğer Rare'i destekliyorsanız, size ne kadar teşekkür etsem az ancak onun ne anlama geldiğini de temsil ettiğinizi ve kelimelerin önemli olduğunu bilin. Gerçekten önemli. Hepinizin bilmesini isterim ki bunun diğer her şeyden çok daha önemli olduğunu anlamanızı umuyorum. Beni sonuna kadar dinlediğiniz için hepinize gerçekten minnettarım. Gününüzün kalanı çok iyi geçsin. Tüm sevginiz benim için çok değerli."

Hailey, Justin'le Temmuz 2018'de nişanlanmıştı ve çift bir yıl sonra Eylül 2019'da evlenmişti.

Justin'in Gomez'le yeniden aşk yaşamaya başladığının görülmesinin üstünden 6 aydan kısa bir süre geçmişken çiftin nişanlanması, üç yıldızın hayranlarını da şoke etmişti.

Hulu dizisi Only Murders in the Building'de Mabel karakterini canlandıran Selena, Hailey'nin özel hayatının samimi detaylarını anlattığı röportajının yayımlanmasından sadece bir gün sonra soluğu TikTok'ta aldı.

Call Me Daddy podcastine konuşan Bieber, Justin'in Selena'yı kendisiyle aldatmadığının üstünde durmuştu.

Hailey, "Takılmaya ya da onun gibi bir şeye başladığımızda Justin'in hiçbir ilişkisi yoktu" demişti:

"Birinin ilişkisini bozmak benim karakterim değil, bundan daha iyi yetiştirildim."

Bieber şunları söylemişti: 

"Dışarıdan nasıl göründüğünü anlıyorum ancak bu, o kapıyı kapatmanın doğru olduğunu kesin bildiğim bir durumdu. Ama elbette çok uzun bir geçmişleri var ve buna çok saygı duyuyorum."


Editörün Seçimi

Multimedya