Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Netflix'in yeni bir numarası Ah Siz İnsanlar yerden yere vurulsa da izleyiciler bir yönünü övüyor

Netflix'in yeni bir numarası Ah Siz İnsanlar yerden yere vurulsa da izleyiciler bir yönünü övüyor

Komedi filminin başrollerinde Jonah Hill, Lauren London, Eddie Murphy ve Julia Louis-Dreyfus var
Çarşamba, 1 Şubat, 2023 - 23:15
You People'da Ezra rolünde Jonah Hill ve Amira rolünde Lauren London. Fotoğraf: Parrish Lewis/Netflix

Netflix'in yeni bir numaralı filmi olan kültür çatışması komedisi Ah Siz İnsanlar (You People) eleştirmenler tarafından yerden yere vuruluyor.

The Independent için iki yıldızlı bir eleştiri kaleme alan Clarisse Loughrey, filmi "hiciv olduğuna yürekten inanmış bir kültür çatışması romantik komedisi" olarak tanımladı ve Eddie Murphy'yle Julia Louis-Dreyfus'un yeteneklerini "boşa harcadığını" ileri sürdü.

Bununla birlikte Jonah Hill, Lauren London, David Duchovny ve Nia Long'un da rol aldığı film sosyal medyada daha sıcak karşılandı.

Farklı ırki ve dini geçmişlere sahip iki aile arasındaki çatışmalara odaklanan film, Beklenmeyen Misafir'in (Guess Who's Coming to Dinner) güncellenmiş bir yorumu olarak tanımlanıyor.

Eleştirileri derleyen internet sitesi Rotten Tomatoes'ta (Çürük Domatesler) şu anda yüzde 45 olumlu eleştiriyle "çürük" notuna sahip olan filmin izleyici puanı da sadece yüzde 40.

Bununla birlikte izleyiciler sosyal medyada filmi överken, pek çok kişi özellikle Murphy'nin komik performansını coşkuyla methetti.

Bir kişi "Netflix'te Ah Siz İnsanlar'ı izliyorum" diye yazdı:

"Kesinlikle çığlık atacak kadar aşırı komik."

Bir başkasıysa "Ah Siz İnsanlar'ı izlemesi çok rahatsız edici ve iyiydi" yorumunu yaptı:

"Eddie Murphy göze çarpıyor."

Başka biri, "Eddie Murphy çok komik. Kimse onun yüz mimiği komedisiyle boy ölçüşemez. Ah Siz İnsanlar'daki sesi çok tekdüze olsa da yine de ekrandayken sahnedeki en komik kişi oydu" iddiasında bulunup şunları ekledi:

"Sanatın ustası. Daha fazlasını istiyorum. Lütfen Eddie Murphy, ne yaparsan yap izleyeceğim."

Bir izleyici de "Jonah Hill ve Kenya Barris'in romantik komedisi Ah Siz İnsanlar'da Julia Louis Dreyfus ve Eddie Murphy yıldızlaşıyor. Tüm oyuncu kadrosu ve senaryo mükemmel" dedi.

Ah Siz İnsanlar halen Netflix'te izlenebilir.


Editörün Seçimi

Multimedya