Şarkul Avsat Türkçe https://turkish.aawsat.com Şarkul El-Avsat gazetesi dünyaca en ünlü günlük Arapça gazetesi sayılır. Farklı dört kıtada bulunan 12 şehirde aynı anda basılmaktadır. http://feedly.com/icon.svg

Beyoncé hayranları bilet bulabilmek için birbirlerini kandırmaya çalışıyor

Beyoncé hayranları bilet bulabilmek için birbirlerini kandırmaya çalışıyor

Bir hayran Twitter'da, "Sözüme güvenin, Beyoncé biletleri gerçekten bu paraya değmez" diye şaka yaptı
Cumartesi, 4 Şubat, 2023 - 12:45
Beyoncé, 63. Grammy Ödülleri töreninde En İyi R&B Performansı ödülüne layık görülmüştü (AFP)

Beyoncé biletlerinin dünyada resmen satışa çıkmasıyla hayranlar yer kapmak için çılgınca yarışıyor.

Break My Soul'la tanınan şarkıcı, 1 Şubat Çarşamba günü Renaissance Dünya Turnesi'nin konser tarihlerini açıkladı.

3 Şubat Cuma sabahı biletlerin genel satışa sunulmasıyla beraber hayranlar, kendilerine yer bulmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor.

Bazıları için bu, başkalarını bilet satın almaktan vazgeçirmeye çalışmak anlamına geliyor. Bu hayranlar başkalarını caydırmak için Beyoncé'nin kötü bir sanatçı olduğu ve turnenin aslında gerçekleşmediğiyle ilgili şakalar yapıyor.

The Independent'ta yer alan habere göre, Twitter'da bir hayran, "Millet, Beyoncé turnesi gerçek olmayan kaynakların aldatmacası, bu yüzden bilet satın almayın, dolandırıcılık yapıyorlar" diye yazdı.

Bir diğeri de hayranlara tavsiyede bulunarak, "Sözüme güvenin, Beyoncé biletleri gerçekten bu paraya değmez #BOYCOTTBEYONCE (Beyoncé'yi Boykot Et)" yazılı bir video yükledi.Videoda "Beyoncé giderek daha da kötüleşiyor" diyen bu kişi şöyle ekledi:

"Evde kalın, paranızı biriktirin."

Öte yandan birçok hayran bilet alma yarışındaki zorluğu paylaşıyor.

Bir süper hayran, "Eğer sadece Single Ladies ve Halo'yu biliyorsanız LANETKUYRUKTANÇIKIN" diye yazdı.Bilet almayı başaran bir hayransa şöyle ekledi:

"Beyoncé biletlerini çıkar çıkmaz, saat sabah 10'da alabildiğime göre demek ki önceki hayatımda şimdikinden daha iyi biriydim; bunu kesinlikle hak ettim."

Beyoncé'nin turnesi mayısta Avrupa'da başlayacak.


Editörün Seçimi

Multimedya